قیمت انواع رنگ پودری الکترواستاتیک مقاوم

رنگ پودری الکترواستاتیک متشکل از ذرات ریز جامدی هستند که دارای بار مغناطیسی می باشند و به علت همین بار مغناطیسی به صورت یکنواخت، سطوح را پوشش می دهند. رنگ پودری الکترواستاتیک مقاوم ، پس از پوشش دهی سطح، جهت پخت در کوره های حرارتی، تحت دمای ۱۸۰ تا ۲۲۰ درجه ، قرار می گیرد. این رنگ ها با پوشش دهی یکنواخت خود و مقاومت بالا در برابر خراشیدگی بسیار با کیفیت و مقرون به صرفه می باشند.

قیمت انواع رنگ پودری الکترواستاتیک مقاوم

باکیفیت ترین انواع رنگ پودری الکترواستاتیک غلیظ کدامند؟

باکیفیت ترین انواع رنگ پودری الکترواستاتیک غلیظ کدامند؟ پوشش های رنگ الکترواستاتیک ، تشکیل شده از ذرات ریز و رزین خشک می باشند و توسط تفنگ های پاششی الکترواستاتیک، بر روی سطوح پاشیده می شوند. برای تثبیت رنگ ها، آن را در کوره های با دمای بالا قرار می دهند تا رنگ حاصل شده به صورت یکنواخت و با مقاومت بالا در مقابل مواد شیمیایی ایجاد شود. رنگ الکترواستاتیک غلیظ با ضخامت بالا، بر روی سطوح در برابر پوسته شدن و خراشیدگی مقاومت بالایی از خود نشان می دهد.

از جمله مزیت ها و ویژگی های رنگ پودری الکترواستاتیک، می توان به پوشش دهی یکنواخت و ضخیم، مقاومت بالا و عمر طولانی، پوشش دهی و نفوذ در نقاط خارج از دسترس، حفظ محیط زیست، کاهش بیماری های ریوی و تنفسی به جهت فقدان حلال ها، عدم وجود فلزات سنگینی چون سرب و کادمیوم، ایمنی بالا در مقایسه با سایر رنگ های مایع به جهت آتش سوزی، قابلیت بازیافت و امکان استفاده مجدد تا ۹۵ درصد رنگ و کاربری آسان و بی نیاز از ضرورت آموزش تخصصی، اشاره کرد.

مراحلی که جهت رنگ آمیزی یک قطعه طی می شود شامل :

۱_ چربی زدایی قطعه و آبکشی گرم، جهت پاک شدن و ایجاد آمادگی برای رنگ آمیزی.

۲_ ایجاد پوشش فسفاته و کروماته آهن بر روی قطعات از جنس های متفاوت.

۳_ آبکشی سرد و ایجاد سیلر کروماته بر روی سطوح

عرضه کنندگان رنگ پودری الکترواستاتیک مقاوم

عرضه کنندگان رنگ پودری الکترواستاتیک مقاوم به طور کلی رنگ های پودری الکترواستاتیک به لحاظ کیفیت و مقاومت و همچنین هزینه و زمان مقرون بصرفه تر از سایر رنگ های مایع بوده و همین مزایا باعث شده تا متقاضیان زیادی به سمت خود جلب نماید. امروزه تولید و عرضه رنگ الکترواستاتیک از طریق نمایندگی های فروش انواع رنگ صورت می پذیرد. همچنین سایت های معتبر و فعال در این زمینه، آماده ارائه خدمت به مشتریان عزیز می باشند. متقاضیان می توانند به صورت اینترنتی سفارش خود را ثبت نموده تا در اسرع وقت، خدمات را تحویل گیرند. تولیدکنندگان رنگ پودی در تلاش برای بهبود تولیدات خود عمل کرده تا رضایت مشتریان عزیز را جلب نمایند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.