قیمت استثنایی رنگ پودری عمده

یکی از رنگ های فوق العاده که باعث ایجاد پوشش سخت و زیبا بر روی سطوح مختلف می شود رنگ پودری است که به وسیله تفنگ اسپری و با استفاده از فر بر روی سطوح اکثراً فلزی اعمال می‌شود و در حفظ کیفیت آنها بسیار تاثیرگذار است؛ رنگ پودری عمده با قیمت استثنائی به خریداران عرضه می‌شود و مشتریانی که برای استفاده از این محصول برنامه دارند از طریق ارتباط با فروشنده نیاز خود را تامین کرده و با قیمت مناسبی که برای این محصول وجود دارد آن را تهیه می کنند.

قیمت استثنایی رنگ پودری عمده

دسته بندی انواع مختلف رنگ پودری

دسته بندی انواع مختلف رنگ پودری استفاده از رنگ پودری مزایای بسیار زیادی دارد از جمله این که سطح زیرین خود را در برابر خط و خش و فرسایش محافظت می نماید و به همین دلیل در صنعت رنگ آمیزی کاربرد زیادی داشته و انواع بسیار مختلفی نیز دارد همچنین دسته بندی مختلفی برای انواع رنگ های پودری انجام شده است و بر این اساس این محصول در چهار دسته مختلف قرار دارد که عبارت اند از :

رنگ پودری پلی استر : به دلایل بسیار زیاد یکی از محبوب ترین انواع رنگ های پودری تولید شده تا کنون است و ظاهر بسیار زیبایی را در سطح اعمال شده بر روی آن ایجاد می کنند؛ این محصول مختص وسایل تزیینی است و باعث ایجاد مقاومت بسیار بالا در این وسایل نسبت به گرما می شود همچنین نور خورشید و اشعه ماورای بنفش آن تاثیری بر این محصولات نخواهد گذاشت.

رنگ پودری پلی اورتان : یکی از مشتقات جدید و بروز شده رنگ های پودری پلی استر می باشد و به دلیل براق بودن دارای شهرت است؛ این محصول رنگ های ملایمی دارد و انواع مات آن نیز اخیراً در بازار عرضه شده‌اند و به این دلیل با تنوع زیادی که برای آن از نظر مات و براق بودن وجود دارد یکی از بهترین انتخاب‌ها است.

رنگ پودری اپوکسی : این رنگ با ایجاد پوشش مقاوم در برابر مواد شیمیایی حفاظت کامل از سطح زیرین خود در شرایط سخت انجام می دهد اکثراً برای تجهیزاتی که در محیط داخلی هستند به کار می رود، البته این رنگ خاص مقاومت زیادی در برابر اشعه نور خورشید ندارد بنابراین برای رنگ آمیزی محصولات مورد استفاده در فضاهای سربسته مناسب است.

رنگ پودری ترکیبی : این رنگ به خصوص از دمای پخت کمتری نسبت به انواع رنگ های پودری دیگر برخوردار است و نسبت به بقیه از غنای رنگ بیشتری بهره می‌برد به این معنی که غلظت رنگ در آن نسبت به انواع رنگ های دودی دیگر بیشتر می باشد و در عین حال سطح براق تری را ایجاد می کند.

موارد کاربرد رنگ پودری چیست؟

موارد کاربرد رنگ پودری چیست؟ رنگ های پودری شکل متفاوتی از انواع رنگ های دیگری هستند که ما می شناسیم زیرا اغلب رنگ ها مایع بوده اما این نوع رنگ جامد است و به صورت پودر می باشد همچنین دارای کاربردهای متفاوتی از انواع رنگ های معمولی است.

این محصول انواع بسیار متفاوتی دارد و هر یک دارای کاربرد مشخصی می باشند مثلاً رنگ های پودری ورنی جهت استفاده در مبلمان فلزی به کار می روند و برای رنگ آمیزی ظروف تفلون نیز مناسب می باشند علاوه بر این انواع رنگ پودری صاف برای رنگ آمیزی لوازم تزیینی و صنعتی به کار می روند و از انواع سنباده ای این محصول در تولید قطعات کامپیوتری و انواع تجهیزات برقی استفاده می‌شود.

این محصول در صنایع دکوراتیو فلزی بسیار پرکاربرد است و از آن برای پوشیدن سطوح ناهموار استفاده می شود چون رنگ های مایع به خوبی نمی توانند فرورفتگی های موجود بر روی سطوح مختلف را پوشش دهند همچنین از دیگر کاربردهای این رنگ به خصوص می توان به استفاده از آن در صنعت پروفیل آلومینیوم اشاره کرد و برای کابینت سازی کاربرد زیادی دارد.

پارامترهای تاثیرگذار برقیمت رنگ پودری

پارامترهای تاثیرگذار برقیمت رنگ پودری رنگ پودری در انواع مختلف آن از نظر قیمت می‌تواند متفاوت باشد و علت این مسئله انواع پارامترهایی است که نرخ آن را تحت تاثیر قرار می دهند و به این شکل شاهد وجود نرخ های متفاوت برای این رنگ خاص خواهیم بود که با دادن حق انتخاب بیشتر کمک زیادی به خریداران می کنند.

از پارامترهای موثر بر قیمت رنگ پودری اندازه ذرات آن را می توان نام برد که تاثیر مستقیمی بر کیفیت رنگ آمیزی نیز خواهد داشت به این معنی که هر چه اندازه ذرات این رنگ ریزتر باشد رنگ آمیزی حاصل از آن کیفیت بالاتری دارد و محصول رنگ آمیزی شده کیفیت بالاتری خواهد داشت.

پارامتر موثر دیگر در قیمت این محصول توانایی آن در باردار شدن است چون این رنگ در تفنگ های اسپری مخصوصی باردار می شود و جذب بار الکتریکی توسط هر یک از ذرات این رنگ تاثیر قابل توجهی در کیفیت رنگ آمیزی حاصل از آن دارد بنابراین درصد باردار شدن یکی از عوامل تاثیرگذار در قیمت این محصول می باشد.

بررسی کیفی نوع مواد تشکیل دهنده این رنگ نیز بر قیمت آن تاثیر مستقیمی دارد به عنوان مثال استفاده از اکسیدهای مختلف باعث ایجاد رنگ های گوناگون در این محصول می‌شود و تغییر قیمت در این اکسیدهای فلزی نرخ آن را تحت تأثیر قرار خواهد داد.

آسان ترین و مطمئن ترین روش خرید رنگ پودری عمده

آسان ترین و مطمئن ترین روش خرید رنگ پودری عمده کسانی که در صنعت رنگ آمیزی فعالیت دارند و یکی از فعالیت‌های آنها استفاده از رنگ پودری برای رنگ آمیزی سطوح مختلف است باید سالانه به شکل عمده این محصول را خریداری کنند و آن را در نمونه های مختلف در اختیار داشته باشند به این دلیل استفاده از روش های آسانتر و مطمئن تر برای خرید این رنگ ضرورت دارد و اطلاع از آن برای خریداران الزامی است.

خرید رنگ پودری عمده در آسان‌ترین روش، خرید اینترنتی این رنگ می باشد به این ترتیب که فروشنده همه نمونه‌های این رنگ را با بیان کیفیت و مشخصات آنها به همراه تصویر در همین سایت در معرض نمایش گذاشته است و مشتری با مراجعه به آن اطلاعات بیشتری را در مورد این رنگ به دست خواهد آورد و چنانچه این رنگ دارای نوسان باشد امکان استعلام قیمت به صورت آنلاین از طریق تلفن و انواع شبکه های اجتماعی نیز وجود دارد.

این روش خرید صرفه جویی زیادی در انواع هزینه‌های مورد نیاز برای خرید این محصول می گذارد همچنین قیمت و زمان دسترسی به آن را بسیار سریع تر می کند بنابراین روشی مطمئن و ارزان برای تهیه این رنگ است که نسبت به خرید حضوری مزایای بسیار بیشتری دارد و از خرید تلفنی نیز کارایی آن زیادتر است و سود بیشتری برای فروش یا صادرات خواهد داشت.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.