قیمت ارزان رنگ صنعتی بهداشتی

قیمت ارزان رنگ صنعتی بهداشتی بسته به نوع برند و شرایط بازار متفاوت می باشد. رنگ های صنعتی همان طور که از نامشان پیداست در صنایع استفاده می شوند. این نوع رنگ ها به منظور جلوگیری از زنگ زدگی و افزایش طول عمر وسایل و ماشین آلات صنعتی استفاده می شوند. از موارد استفاده این محصولات می توان به رنگ آمیزی تجهیزات کشاورزی، خودرو، ساخت و ساز و… اشاره کرد.

قیمت ارزان رنگ صنعتی بهداشتی

روش‌های رنگ آمیزی صنعتی بهداشتی

روش‌های رنگ آمیزی صنعتی بهداشتی روش های رنگ آمیزی صنعتی بهداشتی شامل گزینه های زیر می شوند:

  • برای رنگ آمیزی صنعتی همانند رنگ آمیزی ساختمانی ابتدا باید سطح مورد نظر را کاملا تمیز کنیم و هر گونه چربی و آلودگی را از بین ببریم و اگر سطح مورد نظر دارای رنگ قدیمی می باشد با سمباده آن را از بین ببریم.
  • در مرحله دوم وقتی سطح مورد نظر آماده شد می توان رنگ را با پیسوله و فرچه به سطح مورد نظر مالید.

از انواع رنگ های صنعتی به گزینه های زیر می توان اشاره کرد:

  • گروه رنگ های اپوکسی: این نمونه محصولات به وسیله مواد پلی آمید ساخته شده اند و همین باعث شده مزیت های منحصر به فردی مانند چسبیندگی فوق العاده، مقاومت بالا در برابر مواد شیمیایی، مقاومت سایشی بالا، مقاومت در برابر محیط های مرطوب و شرجی داشته باشند.
  • رنگ های پلی یورتان : این مدل رنگ ها بر پایه رزین اکریلیک ساخته شده اند. به همین دلیل چسبندگی فوق العاده ای دارند و به راحتی روی سطوح گالوانیزه، آلومینیوم و مس چسبیده می شوند. علاوه بر این در مقابل اشعه یو وی خورشید مقاومت بالایی دارند.
  • رنگ های ترموپلاست: این نمونه محصولات همان طور که از نامشان بر می آید بر پایه رزین های ترموپلاست ساخته شده اند. به همین دلیل مقاومت بالای در برابر مواد شیمیایی، خوردگی و محیط های مرطوب دارند. علاوه بر این ها چسبندگی آن ها عالی می باشد و بعد از رنگ آمیزی هم سریع خشک می شوند.
  • رنگ های کوره ای: این نمونه رنگ ها هم مقاومت بالای در برابر رطوبت و مواد شوینده دارند. چسبندگی آن ها بی نظیر می باشد. از موارد کاربرد این نوع رنگ ها می توان به لوازم خانگی، صنایع خودرو، رادیاتور، پوشش قوطی ها و…. اشاره کرد.
  • رنگ های مقاوم حرارتی: این نمونه محصولات همان طور که از نامشان مشخص است در مقابل حرارت مقاومت بالای دارند یعنی می توانند دمای بین 200 تا 600 درجه را تحمل کنند. علاوه بر این در مقابل رطوبت هم مقاومت عالی دارند.
  • رنگ های الکیدی هوا خشک : این محصولات بر پایه رزین های الکیدی و پیگمنتهای ضد خوردگی ساخته شده اند. از مزیت های منحصر به فرد این رنگ ها می توان به براقیت بالای آن ها اشاره کرد. این رنگ ها می توانند از سازه ها در مقابل عوامل محیطی نیمه صنعتی، مرطوب و شرجی محافظت کنند.

مناسب‌ترین قیمت رنگ صنعتی بهداشتی

مناسب‌ترین قیمت رنگ صنعتی بهداشتی مناسب ترین قیمت رنگ صنعتی بهداشتی بسته به نوع برند، هزینه های تولید و شرایط عرضه و تقاضا متغیر می باشد. پخش عمده رنگ با بهترین کیفیت و در انواع مختلفی انجام می شود. شرکت بازرگانی رنگ تمام توان و تلاش خود را انجام می دهد تا محصول با کیفیتی را در اختیار مشتریان بگذارد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.