فروش کیلویی رنگ اکریلیک

رنگ اکریلیک عضو رنگ های شیمیایی می باشد که درخشنده و دوام بالایی دارند که این شفافیت و درخشندگی باعث شده ابتدا در صنعت خودرو سازی از این نوع رنگ استفاده شود. و به تازگی در نقاشی ها نیز مورد استفاده قرار گرفته است رنگ های اکریلیک به دو دسته حلال نفتی و حلال آب تقسیم می شوند. که رنگ های محلول در آب به سرعت خشک میشوند. رنگ اکریلیک کیلویی از آنجا که غلطت بالایی دارند برای ایجاد بافت روی سطوح مناسب بوده و سخت و بادوام هستند‌. و این غلظت بالا باعث تسریع عمل خشک شدن رنگ می شود.  رنگ اکریلیک دارای انعطاف پذیری بالایی بوده و به همین دلیل روی پارچه ها و کفش ها به خوبی مورد استفاده قرار می گیرد‌.

فروش کیلویی رنگ اکریلیک

فرایند تولید رنگ اکریلیک کیلویی

فرایند تولید رنگ اکریلیک کیلویی رنگی که در خط کشی خیابانها و بلوار ها استفاده شده است از همان رنگ اکریلیک کیلویی می باشد که دارای سه نوع  مات، نیمه مات و درخشنده است.

از خواص رنگ اکریلیک  می توان از  بدون بو بودن آن یا سریع خشک شدن آن نسبت به رنگ های دیگر نام برد و مقاومت در برابر اشعه های خورشیدی  غلطت بالا که باعث پوشانندگی زیاد می شود. رقیق شدن همراه با آب و مقاومت بالا در برابر سایش و ضربه و قابل استفاده آسان در تمامی سطوح سیمانی، آجری، گچی می باشد.

قیمت عمده رنگ نیز بسیار مناسب بوده و مراکز فروش رنگ اکریلیک محصول را به آسانی در اختیار ما قرار می دهند. پخش رنگ  به شکل تناژ بالا و عمده توسط این شرکت ها در سرتاسر ایران انجام می گیرد. و در کمترین زمان ممکن محصول سفارشی شما به دستتان خواهد رسید.

توزیع کننده رنگ اکریلیک کیلویی

توزیع کننده رنگ اکریلیک کیلویی فروش کلی رنگ در نمایندگی های فروش رنگ اکریلیک  این محصول را به صورت تمام وقت و به مقدار  بالا  نیز به فروش می گذارند . نکته مهم در مورد خرید از نمایندگی های معتبر رنگ این است که شما محصول اصل و اورجینال را دریافت خواهید کرد و سودجویان و کلاه بردار ها دیگر نمی توانند با فروش اجناس تقلبی و کم کیفیت از مصرف کنندگان سوءاستفاده کنند.

نکته دیگر راجع به توزیع کنندگان  رنگ این می باشد که شما محصول  را با قیمتی واقعی سفارش می دهید و محصول سفارشی شما در کمترین زمان ممکن  در مکان مورد نظر شما در تمامی نقاط کشور به دستتان خواهد رسید‌.

و با خرید از توزیع کنندگان میتوانید از خدمات پس از فروش رنگ اکریلیک بهره مند شوید.همواره هدف ما رضایت شما از محصولات ماست.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.