فروش کلی رنگ پودری الکترواستاتیک درجه 1

رنگ پودری الکترواستاتیک از مخلوط رزین، فیلر، پیگمنت و چند ماده دیگر تولید می شود این مخلوط بصورت تکه های خمیر بزرگ در می آید و بعد به پودر تبدیل می شود. هم چنین رنگ پودری نسبت به رنگ های مایع مقاوم‌تر و پوشش‌ بهتری دارد، رنگ پودری در برابر شرايط آب و هوایی هم تغییر نمی کند و عمری مفیدتر دارد‌، فروش رنگ پودری الکترواستاتیک درجه 1 بیشتر بصورت کلی انجام‌ می شود.

فروش کلی رنگ پودری الکترواستاتیک درجه 1

میزان ماندگاری انواع رنگ های پودری

میزان ماندگاری انواع رنگ های پودری رنگ پودری هم انواع مختلفی دارد: رنگ پودری چرمی، رنگ پودری سنباده ای، رنگ پودری چکشی، رنگ پودری صاف، رنگ پودری دکورال، رنگ پودری ترنسپرنت و رنگ پودری متالیک.

رنگ پودری متالیک

رنگ متالیک مقاومت و ثبات رنگی خیلی خوبی دارد و از بین بردن آن کار راحتی نيست این رنگ حتی بعد از بازیافت هم تغییر نمی کند و می شود از آن استفاده کرد، این رنگ بیشتر برای فلزات دکوراتیو استفاده می شود بخاطر چسبندگی زیادی که دارد.

رنگ پودری ترنسپرنت

رنگ پودری ورنی یا ترنسپرنت برای سطح های مختلفی استفاده می شود و ممکن است اصلا ما متوجه آن نشده‌ باشیم چرا که کاملا بی رنگ است از این رنگ بیشتر برای بالا بردن مقاوت و عمر چراغ ماشین ها، پایه‌ های مبل و خیلی چیزهای دیگر استفاده می شود.

رنگ پودری دکورال

این رنگ هم کاملا بی رنگ است و از آن بيشتر در صنايع آلمینیومی و کابینت سازی استفاده می شود به این صورت که رنگ روی سطح مورد نظر پاشید می شود و پخته می شود بعد طرح های سنگی چوبی و ساده روی آن اجرا می شود از این رنگ هم برای افزايش عمر و مقاومت استفاده می‌شود.

رنگ‌ پودری صاف

رنگ پودری صاف که‌ جزء با کیفیترین و پرکاربردترین رنگ ها است و برای لوازم خانگی، سرویس های چوب، خودرو ها و… استفاده می شود این رنگ خود مقاومت و پوشش دهی خیلی خوب دارد و باعث افزایش عمر سطوح می شود.

رنگ پودری چکشی

رنگ پودری چکشی هم بسیار پرکاربرد است این رنگ بخاطر ایجاد لایه نسبتا ضخیمی که می کند بیشتر برای سطح های که صاف نیستن استفاده می‌شود و باعث می شود سطح صاف بنظر بیاد این رنگ مقاومت بسیار زیادی دارد و بعد از چند باز بازیافت هم از بین نمی‌رود.

رنگ پودری سنباده ای

رنگ پودری سنباده ای در دو نوع ریز و درشت است، در درشت یا زبر آن ضخامت رنگ بیشتر است اما مقاومت و پوشش دهی در سنباده ای ریز بیشتر است.

رنگ پودری چرمی

رنگ پودری چرمی ضخامت نسبتا زیادی دارد و همین باعث شده مقاومت کمتری داشته باشد این رنگ همچنین در برابر حرارت هم واکنش نشان می دهد و از آن بيشتر برای تزئینات استفاده می شود و برای بالا بردن مقاوت آن بهتر است از لاک استفاده شود.

 

تهیه انواع رنگ پودری الکترواستاتیک درجه 1

تهیه انواع رنگ پودری الکترواستاتیک درجه 1 رنگ پودری با کیفیت خیلی خوبی که دارد همیشه مورد استقبال بوده این رنگ همان جور که انواع مختلفی دارد در هر نوع میزان براق و مات بودن هم انواعی دارد.

فروش و پخش رنگ الکترواستاتیک در انواع مختلفی و در کیفیت درجه ۱ در سایت ما انجام می‌شود که جهت اطلاع از قیمت و شرایط فروش می توانید به سایت ما مراجعه کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.