فروش کلی رنگ ساختمانی سفید استخوانی

رنگ های ساختمانی مصالحی از ساختمان هستند که جلوه و نمای خاصی به ساختمان می دهند و تاثیر زیادی در زیبایی و مطلوبیت ساختمان دارند. اما بهترین رنگ برای ساختمان چه نوع رنگی است؟ رنگ ساختمانی سفید استخوانی از رنگ هایی است که به طور عمده در ساختمان استفاده می شود در ادامه بیشتر راجع به این رنگ و رنگ های مناسب دیگر می خوانیم.

فروش کلی رنگ ساختمانی سفید استخوانی

معرفی انواع رنگ آمیزی ساختمان

معرفی انواع رنگ آمیزی ساختمان از رنگ برای محافظت از خوردگی ، نگهداری ، دکوراسیون یا پوشاندن هر سطح با رنگدانه استفاده می شود.استفاده از  رنگ های مناسب در ساختمان می تواند محیط خانه و خانواده را گرم تر کند و بر احساسات اعضای خانواده تاثیر مثبتی داشته باشد.

رنگ ها انواع مختلفی دارند :

1 ) رنگ پلاستیک : این رنگ ها با امولوسیونی از غلظت بالا تشکیل شده اند و اکثرا برای پوشاندن سقف از آن استفاده می شود. این رنگ به دلیل غلظت بالایی که دارد به راحتی روی سطح پخش نمی شود و مناسب تر از رنگ روغنی است. و دو نوع پلاستیکی و نیمه پلاستیکی دارد و با همین دو نوع به بازار عرضه می شود. قیمت رنگ نیمه پلاستیکی از رنگ پلاستیکی کمتر است و سرعت اجرای آن نیز بالاتر می باشد.

2 ) رنگ روغنی : این رنگ برای پوشش داخلی در اکثر خانه ها و بر روی دیوار ها کاربرد دارد و اگر زیر سازی مناسبی داشته باشد عمر بالاتری نسبت به دیگر رنگ ها خواهد داشت. این  رنگ در برابر عواملی مانند گرما ، سرما و رطوبت مقاومت بالایی دارد.  و در طیف ها و اندازه های گوناگون روانه بازار می شود.

3 ) رنگ اکریلیک : این رنگ بر پایه رزین های با کیفیت ساخته می شود. و نسبت به رنگ های روغنی و دیگر رنگ ها سریع تر خشک می شود. خاصیت ارتجاعی و کشسانی دارد بنابراین سریع تر خشک می شود و آن ها را می توان بر روی سطوح آجری و چوبی و گچی و داخل ساختمان به خوبی استفاده کرد. و سطح را در برابر ساییدگی و نور آفتاب محافظت می کند.  و از قابلیت شست و شو برخوردار است.

پخش عمده رنگ ساختمانی سفید استخوانی

پخش عمده رنگ ساختمانی سفید استخوانی شما برای تهیه و فروش عمده رنگ با مشاوره رایگان و آشنایی با بهترین رنگ ساختمانی می توانید با یکی از مشاورین این شرکت در سایت تماس داشته باشید و خریدی به صرفه و راحت با نرخ روز رنگ داشته باشید . این محصول با کسب رضایت و اطمینان مشتری همیشه پیشتاز بوده و در جهت برطرف کردن نیاز های مشتری خود می کوشد تا قدمی در پیشرفت صنعت رنگ ایران بردارد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.