فروش مستقیم رنگ ساختمانی عمده

از مصالح ساختمانی که جلوه خاصی به فضای ساختمان می بخشد و تاثیر زیادی بر دکوراسیون منزل دارد رنگ ساختمانی است. رنگ ساختمانی علاوه بر برانگیختن احساسات افراد در خانه و منزل سبب ایجاد فضایی گرم و صمیمی میان افراد آن منزل نیز می شود. رنگ ساختمانی به کار رفته در دکوراسیون منزل نشاندهنده شخصیت افراد آن منزل است و این رنگ ها از دیرباز در زیبایی داخلی منازل به کار می رفته است. بسیاری توصیه می کنند که رنگ ساختمانی عمده خریداری شود چرا که قیمت مناسبی دارد.

فروش مستقیم رنگ ساختمانی عمده

مصارف مختلف رنگ ساختمانی

مصارف مختلف رنگ ساختمانی رنگ های ساختمانی انواع مختلفی دارند و هر کدام کاربرد جداگانه ایی دارند لذا قبل از استفاده باید آشنایی کامل نسبت به هر کدام داشته باشید. انواع رنگ های ساختمانی به شرح ذیل می باشند:

  • رنگ های پلاستیکی: یکی از نمونه رنگ های ساختمانی که رواج زیادی در میان مردم در منازل دارد این رنگ است چراکه رنگ کردن دیوار توسط آن ها بسیار آسان است و از طرف دیگر به راحتی خشک می شود. از این رنگ بیشتر برای پوشش سقف استفاده می شود و قابلیت شست و شو ندارد.
  • رنگ های آکریلیک: از جدیدترین رنگ هاست که با طبیعت بسیار سازگار است و دارای فرمولاسیون خاصی می باشد. این رنگ ها به جهت غلظت بالا تمام سطوح را می پوشاند و ضد رطوبت و مقاوم در برابر سایش است. رنگ های آکریلیک به سرعت خشک می شود و دوام بالایی دارد و موقع اجرا بوی نامطبوع ایجاد نمی کند.
  • رنگ های روغنی: این نوع رنگ ها از قدیمی ترین  رنگ های ساختمانی محسوب می شوند که علاوه بر دوام بالا آن قابل شست و شو نیز هستند و دارای پوشش خوبی برای در و پنجره می باشند. از این رنگ ساختمانی می توان برای سطوح چوبی و فلزی و مکان هایی که قبلا رنگ شده بهره برد.

رنگ های ساختمانی امروزه در کارخانه تولید رنگ با تکنولوژی های به روز و با رعایت تمام استاندارد ها تولید می شود و نرخ روز رنگ در بازار با توجه به نیاز مردم و استقبال از انواع رنگ ساختمانی تعیین می شود.

تولید عمده رنگ ساختمانی

تولید عمده رنگ ساختمانی اگر به دنبال این هستید که حال و هوای منزل را تغییر دهید و نمی توانید زیاد هزینه کنید بهترین راه حل استفاده از رنگ ساختمانی برای زیبا ساختن منزل است .

این وب سایت در نظر دارد تا با  معرفی انواع رنگ های ساختمانی و ارائه بهترین خدمات به صورت حضوری و اینترنتی و در کمترین زمان ممکن محصولات خریداری شده شما را با قیمتی مناسب به دست مردم برساند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.