فروش مستقیم رنگ استاتیک استیل

فروش مستقیم رنگ استاتیک استیل در بسته بندی های متنوع انجام می پذیرد. این نوع فرآورده ها به شکل های مختلفی در صنایع متنوع قابل استفاده هستند که در راستای داشتن ویژگی ها و مشخصات منحصر به فرد به عنوان بهترین پوشش مورد استفاده قرار می گیرند. رنگ استاتیک استیل دارای سازگاری مناسب با محیط زیست می باشد و این پارامتر جزو مهم‌ترین دلایل فروش عمده آن در بازار است.

فروش مستقیم رنگ استاتیک استیل

مزایا و معایب رنگ استاتیک

مزایا و معایب رنگ استاتیک رنگ استاتیک استیل در گروه رنگ های صنعتی قرار می ‌گیرد که معمولاً در فام های متنوع قابل تولید است و امکان استفاده از آن در صنایع مختلف دیده می شود. رنگ های استاتیک در سال ‌های اخیر تولید عمده ای به خود اختصاص دادند زیرا در ساخت این محصولات آلودگی کمتری برای آب و هوا و محیط زیست دیده می‌ شود و پیوسته تولید آنها در حال افزایش است. در ادامه مطلب مهم ترین مزایا رنگ استاتیک صنعتی را معرفی خواهیم کرد:

  • عدم استفاده از ترکیبات آلی فرار و حلال های آلی در تولید این محصولات
  • حداقل گازهای خروجی از کوره های پخت رنگ
  • کم بودن ضایعات در زمان فرایند تولید و مصرف این محصولات
  • عاری بودن از فلزات سنگین و غیر رسمی

اینها تمام دلایلی هستند که رنگ های استاتیک یک پوشش برتر به شمار می روند و به عنوان بهترین رنگ صنعتی در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می ‌گیرند.

معایب استفاده از رنگ های استاتیک در قیاس با مزایای آنها بسیار کمتر است و در این زمینه می ‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • این نوع رنگ ها بر روی پوشش هایی که دارای سطح صاف هستند، قابل استفاده می باشند.
  • زمان خشک شدن این نوع رنگ ها بسیار بیشتر از رنگ های مایع است.
  • این نوع رنگ ها به صورت دو جزئی تولید می‌ شوند و ترکیب کردن آنها باید بر اساس داشتن اطلاعات به خصوصی انجام پذیرد.

صادر کننده رنگ استاتیک استیل

صادر کننده رنگ استاتیک استیل همان طور که در مبحث قبلی اشاره کردیم خوشبختانه امروزه رنگ استاتیک استیل در نمونه های متنوعی توسط برند های مختلف تولید می شود زیرا این محصول از نظر زیست محیطی کاملاً سازگار است و برای موحودات زنده هیچ آسیبی ایجاد نمی‌کند .

رنگ های استاتیک است توسط برند های مختلف در بسته بندی های متنوع و در فام های مختلف ارائه می ‌شوند و امکان صادرات آنها به دیگر کشور ها نیز وجود دارد. صادر کننده رنگ استاتیک استیل تمام تلاش خود را به کار برد که بتواند این محصول را به صورت مستقیم از واحد های تولیدکننده دریافت نماید تا با این فعالیت از قیمت های ویژه این محصول برخوردار شده و میزان سود خود را افزایش دهد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.