فروش فله رنگ روغنی بی بو

رنگ روغنی از قدیمی ترین رنگ های ساختمان محسوب می شود، که از دیرباز تا کنون برای رنگ آمیزی ساختمان مورد استفاده قرار گرفته است. رنگ های روغنی را نمی توان با آب رقیق کرد، به دلیل وجود روغن بکار رفته در آن ها. امروزه مراکز و نمایندگی های زیادی هستند، که رنگ های روغنی را به صورت فله و بسته بندی شده به فروش می رسانند. برای تهیه و استفاده از رنگ روغنی بی بو فله ای می توانید به این مراکز مراجعه کنید.

فروش فله رنگ روغنی بی بو

مشخصات ظاهری رنگ روغنی

مشخصات ظاهری رنگ روغنی

امروزه با وجود پیشرفت تکنولوژی در صنعت رنگ سازی و تولید انواع رنگ مدرن، انتخاب بهترین رنگ برای نقاشی دیوارهای منزل کار سختی می باشد. اما رنگ روغن هنوز هم با وجود رنگ های دیگر مانند: رنگ پلاستیک و آکریلیک، به عنوان یکی از انتخاب های خوب برای نقاشی دیوارهای منزل شناخته می شود، و مزیت های خود را دارد.

در اینجا قصد داریم برای آشنایی بیشتر با رنگ روغنی به خصوصیات و مشخصات ظاهری آن بپردازیم:

با اینکه درحال حاضر رنگ های روغنی طرفداران زیادی دارد، اما بخاطر معایبش و با وجود رنگ های مدرن استفاده از آن رفته رفته کاهش می یابد. یکی از مهم ترین نقاط قوت این محصول ضد آب بودن و قابلیت شستشوی آن است، زیرا به مساله ساختار شیمیایی این نوع رنگ مربوط می شود، که دارای پایه حلال نفتی بوده و در آب حل نمی شود.

رنگ روغن های موجود در بازار دارای سه نوع اند، که عبارت اند از:

۱. رنگ روغنی براق: مهم ترین ویژگی آن پوشش دهی بالای آن است. از آن برای رنگ آمیزی پنجره ها و چارچوب درب ها و وسایل فلزی استفاده می شود، رنگ روغنی براق نسبت به رنگ های مات خیلی راحت تر تمیز می شود.

۲. رنگ روغنی نیمه براق: رنگ های روغنی نیمه براق از ترکیب رنگ روغن براق و مات تهیه می شود. از این رنگ برای رنگ امیزی دیوارها استفاده می کنند، و تمیز کردن آن نسبت به رنگ روغنی براق سخت تر است.

۳. رنگ روغنی مات: رنگ روغنی مات نسبت به رنگ روغنی نیمه براق ایرادها و ناهمواری های دیوار را کم تر نشان می دهد. رنگ روغنی مات قابلیت شستشوی کمتری نسبت به رنگ های بالا دارد.

قیمت عمده رنگ روغنی بی بو

قیمت عمده رنگ روغنی بی بو

امروزه با وجود نوسانات در بازار قیمت روز رنگ ثابت نیست، و همچنین قیمت عمده رنگ روغنی بی بو براساس کیفیت و نوع مواد اولیه بکار رفته در آن متفاوت می باشد. با توجه به این نکات خرید عمده رنگ دارای مزایای ویژه ای است، یکی از این مزیت ها این است، که قیمت نهایی بسیار مناسب تمام می شود، و مقرون به صرفه تر است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.