فروش عمده رنگ پلاستیک مشکی مات

فروش عمده و جزئی رنگ پلی اورتان و پلاستیک مشکی مات در کشورمان بسیار گسترش یافته است، زیرا این رنگ ها بسیار باکیفیت و درجه یک هستند. رنگ های پلاستیکی مشکی مات تولید شده در کشورمان به سایر کشور های خارجی هم فرستاده می شوند‌.

فروش عمده رنگ پلاستیک مشکی مات

کاربرد رنگ پلاستیک مشکی مات

کاربرد رنگ پلاستیک مشکی مات کاربرد رنگ منگنز پلاستیکی مات در صنعت و رنگ آمیزی سطوح بسیار زیاد می باشد. این رنگ برای روکش دیوارهای داخلی و خارجی استفاده می شود. این قابلیت را دارد که از ایجاد زنگ زدگی جلوگیری کند، بنابراین در پوشش سطوح فلزی استفاده می شود. همچنین این مزیت را دارد که به دیوار اجازه تنفس می دهد و قیمت آنها کم و ارزان است. همچنین می توان کل اتاق را در همان روز با این رنگ ها نقاشی کرد. بیشترین استفاده از این رنگ ها برای رنگ کردن نیمکت های فلزی در خیابان ها و مکان های تفریحی می باشد.

شایان ذکر است که با این رنگ می توان سطوح چوبی را رنگ آمیزی کرد، اگر دیوارها با این رنگ نقاشی شوند، دیوارها مانند سنگ مرمر به نظر می رسند و هزینه بسیار کمتری از سنگ مرمر دارند . این نوع رنگ یکی از متداول ترین انواع رنگ است و از این نوع رنگ برای رنگ آمیزی دیوارهای داخلی استفاده می شود و در صورت عدم قرار گرفتن در معرض نور، رنگ آن اغلب تغییر نمی کند.

رنگ روغنی و پلاستیک مات تمیز کردن این رنگ آسان و مقاوم در برابر آب هم می باشد.این رنگ از نوع عتیقه ای است که زیبایی به دیوارها می بخشد و این نقاشی فضای ضد خلاء را به وجود می آورد. این رنگ در دیوار های آجری و سیمانی هم استفاده می شود. این رنگ اغلب ظاهری براق و مروارید مانند به دیوارها می بخشد. این رنگ به دیوارهای داخلی جلوه ای مخملی می بخشد. این رنگ در دیوارهای داخلی مورد استفاده قرار می گیرد و نور کویری می بخشد. رنگ غیر عادی دیوارها را درخشان کرده و از رطوبت محافظت می کند.

قیمت رنگ پلاستیک مشکی مات ایرانی

قیمت رنگ پلاستیک مشکی مات ایرانی قیمت رنگ پلاستیکی مشکی ایرانی در کیفیت ها و قوطی هایی با وزن های مختلف، با یکدیگر فرق می کند.

عوامل زیادی بر قیمت رزین پلی استر و پلاستیک مشکی مات ایرانی اثر گذار می باشد، یکی از این عامل افزایش قیمت مواد اولیه تولیدی برای رنگ های پلاستیکی می باشد، تحریم های اخیر هم بر قیمت این رنگ ها تاثیر گذاشته و باعث زیاد شدن قیمت آنها نسبت به سال های گذشته شده است اما کیفیت عالی دارد که باعث می شود بعد از استفاده تا مدت ها نیازی به رنگ کردن آن سطح نداشته باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.