فروش عمده رنگ پلاستیکی طلایی

فروش عمده رنگ روغنی پلاستیکی طلایی، در همین مراکز صورت می‌گیرد. رنگ پلاستیکی طلایی، به صورت پودری و یا به صورت رنگ آماده در بازار موجود می‌باشد. برای درست کردن رنگ مسی یا طلایی، کمی کیلر روغنی یا روغن جلا را رقیق نموده و پودر طلایی مسی را به آن اضافه می‌نماییم. هر اندازه پودر بیشتری با روغن جلا ترکیب شود، این رنگ کیفیت بیشتری پیدا می‌کند.

بیشتر بخوانید: چسب بند کشی

 

فروش عمده رنگ پلاستیکی طلایی

مزایای استفاده از رنگ پلاستیکی طلایی مرغوب

از مزایای استفاده از رنگهای صنعتی پلاستیک طلایی مرغوب، این است که هر قدر پودر بیشتری در کیلر اضافه شود، رنگ مناسب و مرغوبی را به دست می‌آوریم. لازم به ذکر است رنگ کاری منازل و ساختمانها، مخصوصا در روزهای پایانی سال و با نزدیک شدن به عید نوروز از رونق خوبی برخوردار است .

در این میان نوع رنگ که پلاستیک یا روغنی باشد مطرح می‌شود. رنگ پلاستیک، بر اساس ترکیبات مختلفی ساخته می‌شود و به دو صورت پلاستیک و نیمه پلاستیک قسمت می شود، همچنین حلال هر دو آب است. این محصولات، معمولا برای رنگ کردن سقف منازل، کمد دیواری و انباری‌ها کاربرد دارد.

بنابراین بهتر است در مکان‌های پر رفت و آمد و دیواره‌های راه پله و راهرو، این رنگ به کار برده نشود. به این دلیل که بسیار سریع دچار لکه می‌شوند. همچنین برای سطح چوبی و فلزی کاربرد ندارد. رنگ پلاستیک از قدیم مورد استفاده بوده است و با حلال‌های نفتی مخلوط می‌شود، از این رو برای آن یک امتیاز به حساب می‌آید.

مزایای استفاده از رنگ پلاستیکی طلایی مرغوب

چرا رنگ پلاستیک طلایی پرفروش است

رنگ نسوز و رزین پلی استر پلاستیک طلاییةف به سهولت قابل تهیه می‌باشد، از این رو از رنگ‌های پرطرفدار و پرفروش است. بازار رنگ طلایی، در ایام نزدیک به عید از رونق خوبی برخوردار است. رنگ طلایی مرغوب بهتر است که از نوع پودری و آلمانی باشد.

از اساسی‌ترین امتیاز‌های رنگ پلاستیک، می‌توان به سرعت در رنگ کردن، پوشش‌دهی بالا مناطق رنگ شده و بوی کم آن اشاره نمود. این محصول علاوه بر مزایا، معایبی نیز دارد. این عوامل عبارتند از:

  • چروک شدن آن موقع شستشو
  • جذب بالای آب بر روی وسایلی چون نرده، در و پنجره آهنی بوده که نمی‌توان از آن استفاده نمود.
  • ماندگاری پایینی دارد و با گذشت زمان به وسیله ی نور، رنگش تغییر می کند.

در نهایت این محصول با وجود مزایا و معایب فراوانش، همچنان زیاد مورد استفاده قرار می‌گیرد. همچنین با ترکیب انواع رنگ‌های پودری با کیلر یا روغن جلا، کیفیت آن افزایش یافته و در رنگ‌های سیاه، ماندگاری بالاتری دارد. ترکیب رنگ پلاستیک طلایی و چسب نایلون نیز با کیلر، می‌تواند رنگ مورد دلخواه ما را ایجاد نماید.

چرا رنگ پلاستیک طلایی پر فروش است

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.