فروش عمده رنگ اکریلیک ارزان

در سال های اخیر استفاده از رنگ اکریلیک برای رنگ آمیزی ساختمان، با استقبال بسیار خوبی همراه بوده است. این نوع از رنگ ها با توجه به ویژگی هایی که دارند می توانند جایگزین مناسبی برای رنگ های پلاستیکی یا روغنی باشند.

لازم به ذکر است، انواع رنگ اکریلیک ارزان و باکیفیت به صورت عمده، از طریق این سایت به فروش می رسد. جهت خرید عمده این محصول همراه ما باشید.

فروش عمده رنگ اکریلیک ارزان

توضیحات کلی درباره رنگ اکریلیک

توضیحات کلی درباره رنگ اکریلیک

رنگ اکریلیک یکی از جدیدترین و بهترین رنگ های ساختمانی است. این نوع از رنگ ها نسبت به رنگ های دیگر مانند رنگ های پلاستیکی یا روغنی از مزایای بیشتری برخوردارند. در این قسمت رنگ اکریلیک به صورت مختصر معرفی شده است.

رنگ های اکریلیک معمولا در سه نوع مات، براق و نیمه مات تولید می شوند. هر یک از این موارد، ممکن است پایه آب و یا پایه حلال باشند.

البته رنگ های اکریلیک ساختمانی معمولا پایه آب هستند.

این موضوع سبب شده تا این رنگ ها بوی زننده نداشته باشند، همچنین رنگ های اکریلیک پایه آب به خوبی با محیط زیست سازگارند.

سرعت خشک شدن آن ها بالا است.

این نوع از رنگ ها، تا حدود زیادی ضد آب نیز هستند.

انعطاف پذیری رنگ های اکریلیک بسیار زیاد است به این معنا که بر روی انواع سطوح قابل اجرا می باشند. همچنین پوشش دهی آن ها نیز بالا است.

رنگ ها اکریلیک، ماندگاری بالایی دارند و در برابر نور خورشید نیز مقاومند.

این نوع از رنگ های ساختمانی تنوع رنگی بالایی دارند. پس از گذشت مدت زمان طولانی، همچنان ثابت اند و به عنوان مثال زرد نمی شوند. همچنین شادابی و نشاط بیشتری نسبت به سایر رنگ ها دارند.

غلظت آن ها نیز زیاد است و می توان برای ایجاد بافت بر روی سطوح از آن ها استفاده نمود.

خرید ارزان رنگ اکریلیک

خرید ارزان رنگ اکریلیک

همانطور که گفته شد، رنگ اکریلیک به دلیل ویژگی هایی که دارد، از فروش بسیار خوبی برخوردار است.

از این رو شرکت های بسیاری در داخل کشور، در زمینه تولید عمده رنگ اکریلیک فعالیت دارند. البته این نوع از رنگ ها هم با برندهای داخلی و هم با برندهای خارجی در بازار موجود اند.

قیمت رنگ های اکریلیک با توجه به نوع برند، نوع حلال، مواد اولیه، بسته بندی، طیف رنگ و … تعیین می شود و بسیار متفاوت است. روشن است که هرچه رنگ کیفیت بالاتری داشته باشد گران تر است.

لازم به ذکر است خرید ارزان رنگ اکریلیک از طریق این سایت به راحتی امکان پذیر است، چرا که این محصول به صورت عمده و مستقیم به دست مشتری می رسد.

جهت سفارش این محصول و یا اطلاع از قیمت جدید رنگ اکریلیک در بازار، می توانید با شماره های درج شده در این سایت تماس بگیرید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.