فروش رنگ پلاستیک اکریلیک با بالاترین کیفیت

رنگ پلاستیک اکریلیک، نسل جدیدی از رنگ های پلاستیکی می باشد که با استقبال بسیاری مواجه شده است. این رنگ، دارای پایه آب می باشد و این امر، سبب برخورداری آن از مزایایی همچون سازگاری با محیط زیست شده است. اگر به دنبال فروش رنگ پلاستیک اکریلیک با بالاترین کیفیت هستید، این مطلب را تا انتها پیگیری نمایید.

فروش رنگ پلاستیک اکریلیک با بالاترین کیفیت

ماندگاری رنگ پلاستیک اکریلیک

ماندگاری رنگ پلاستیک اکریلیکبرای بررسی ماندگاری رنگ پلاستیکی اکریلیک، می بایست ساختار و ترکیبات آن را مورد توجه قرار داد. از آنجایی که فرمول شیمیایی این رنگ به نحوی در نظر گرفته شده که در آب حل شود، ماندگاری زیادی به آن بخشیده است. این رنگ نه تنها در دکوراسیون داخلی ساختمان کاربرد دارد، بلکه در نمای آن نیز به وفور مورد استفاده قرار می گیرد. در واقع این امر حکایت از ماندگاری رنگ در شرایط محیطی مختلف دارد.

رنگ اکریلیک که در سه نوع مختلف براق، نیمه براق و مات تولید می شود، قابلیت شست و شو دارد. در واقع مانند رنگهای پلاستیکی معمولی نیستند که هنگام شست و شو از بین بروند. ماندگاری بالای این رنگ به حدی است که در برابر نور مستقیم آفتاب، دوام خود را از دست نمی دهد. علاوه بر این، محیط های مرطوب نمی تواند از این استحکام بکاهد.

برای درک بهتر از مقاومت و ماندگاری این محصول، باید گفت از آن به عنوان محافظ مصنوعات متعدد چوبی و فلزی در شرایط اقلیمی و آب و هوایی متعدد استفاده می شود. در مناطق شمالی با آب و هوای شرجی، به وفور این رنگ به کار گرفته می شود و رضایت زیادی از آن وجود دارد.

در رابطه با این نوع رنگها باید اشاره کرد، که از نظر سازگاری با محیط زیست، رتبه ی بالایی را به خود اختصاص داده اند. زیرا به راحتی در آب حل می شوند و مانند سایر رنگ ها نیاز به مشتقات نفتی برای حل شدن ندارند. از طرفی بوی مطبوعی هم دارند و برای سلامتی، هیچ گونه ضرری ندارند. این رنگ ها که از قابلیت کشسانی و ارتجاعی هم برخوردار هستند، سهولت در رنگ کاری از ویژگی ها بارز آنها محسوب می شود.

تفاوت قیمت رنگ پلاستیک اکریلیک با روغنی

تفاوت قیمت رنگ پلاستیک اکریلیک با روغنیتفاوت قیمت رنگ پلاستیک اکریلیک با رنگ روغنی به خاطر ترکیبات به کار رفته در آن ها و همچنین حلال های مورد نیاز هر یک می باشد. همان طور که اشاره شد مشتقات نفتی مهم ترین حلال رنگ روغنی می باشند اما رنگ اکریلیک به راحتی در آب حل می شود. به همین خاطر در مقایسه با رنگ روغنی قیمت مناسب تری دارد.

البته باید یادآوری کرد که بسته به نوع کاربری رنگ، قیمت آن می تواند تغییر کند. علاوه بر این با خرید عمده این محصول، می توان از نازلترین قیمت ها بهره مند شد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.