فروش بهترین رنگ پودری الکترواستاتیک درجه1

رنگ پودری الکترواستاتیک درجه1 از جمله رنگ های غیر حلال است که سازگاری با محیط زیست داشته و طیف های مختلفی رنگی را نیز به خود اختصاص داده است. فروش بهترین نمونه های آن نیز در بهترین کیفیت و مناسب ترین نرخ انجام می شود که به دلیل تنوعی که در آن وجود دارد نیاز تمام مشتریان پوشش داده خواهد شد.

فروش بهترین رنگ پودری الکترواستاتیک درجه1

همه چیز درباره رنگ پودری الکترواستاتیک غلیظ

همه چیز درباره رنگ پودری الکترواستاتیک غلیظ رنگ پودری الکترواستاتیک غلیظ از جمله رنگ هایی است که فاقد فلزات سنگین بوده و غیر سمی است که از رزین، پیگمنت، عامل شبکه ای کننده و دیگر رنگدانه ها ساخته شده است. این رنگ فاقد حلال و بخارات مضر بوده و لذا در زمان اعمال ایجاد بویی که باعث بیماری های عفونی و تنفسی می شود نخواهد کرد.

از نظر خطر آتش سوزی از ایمنی بالایی برخوردار می باشد و دارای استفاده آسانی بوده و از قیمت های مناسب تری نیز برخوردار می باشد. این رنگ به دلیل قابلیت بازیافت بودن تا ۹۵ درصد آن استفاده می شود و به دلیل مقاومتی که در شرایط مختلف آب و هوایی دارد در موارد مختلفی استفاده می شود.

رنگ پودری الکترواستاتیک از چسبندگی و مقاومت بالایی برخوردار بوده و در ضخامت های بالا نیز اجرا می شود و برابر عوامل مکانیکی و شیمیایی نیز مقاوم می باشد. همچنین حین اجرا به سیستم تهویه نیاز ندارد و سازگار با محیط زیست می باشد که خطر آتش سوزی ایجاد نمی کند و سطحی براق و درخشان ایجاد می کند.

پخش مستقیم رنگ پودری الکترواستاتیک درجه1

پخش مستقیم رنگ پودری الکترواستاتیک درجه1 پخش رنگ الکترواستاتیک غلیظ درجه۱ در بازار در طیف های مختلفی صورت می گیرد که عمده و بدون واسطه با قیمت های مناسبی در دسترس مشتریان در اقصی نقاط کشور قرار می گیرد. این رنگ دارای انواع مختلفی است مانند:

  • رنگ پودری پلی استر: به دلیل مقاومت بالایی که در برابر اشعه خورشید و شرایط مختلف جوی مانند سرما و گرمای بالا و یخ بندان دارد در فضاهای بیرونی کاربرد دارد، این رنگ در برابر عوامل مکانیکی و شیمیایی نیز مقاوم بوده و از آن در قطعات خودرو، کولر، تابلو برق، آلومینیوم و … استفاده می شود.
  • رنگ پودری اپوکسی پلی استر: در برابر عوامل مکانیکی و شیمیایی مقاوم بوده که علاوه بر آن در برابر حرارت کوره های پخت نیز با دوام می باشد.
  • رنگ پودری اپوکسی پلی استر: به دلیل اینکه در برابر عوامل جوی و شرایط مختلف آب و هوایی و همچنین اشعه خورشید مقاومت ندارد بیشتر در فضاهای داخلی بکار می رود، لذا کاربرد آن در قطعات خودرو، لوازم خانگی، پروفیل های آلومینیومی و … می باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.