فروش انواع رنگ پودری الکترواستاتیک شیراز

رنگ الکترواستاتیک که یکی از اقتصادی ترین نوع رنگ ها در بازار است بیشترین کاربرد را در صنعت دارد، فروش انواع رنگ پودری الکترواستاتیک شیراز از طریق فروشگاه اینترنتی برای راحتی شما خریداران عزیز امکان پذیر است.
برای کسب اطلاعات بیشتر و پرسش در مورد قیمت رنگ های الکترواستاتیک، می توانید با مراجعه به صفحه رنگ های پودری در فروشگاه آنلاین، مطمئن تر نیز شوید.

فروش انواع رنگ پودری الکترواستاتیک شیراز

موارد استفاده از رنگ پودری

موارد استفاده از رنگ پودری برای اینکه با کاربرد و موارد استفاده رنگ پودر آشنا شویم، باید این را بدانیم که رنگ های پودری به چندین دسته از لحاظ ظاهری تقسیم می شوند، مانند:

 • رنگ الکترواستاتیک:
  این نوع رنگ در کاربردهای مختلف صنعتی از جمله بدنه هواپیما، اتومبیل و سطوح غیره فلزی مانند چوب و MDF استفاده می شود، همچنین لوازم بزرگ آشپزخانه مانند ماشین لباسشویی، یخچال و فریزر نیز با این نوع رنگ به خوبی پوشانده می شوند.
 • رنگ چکشی:
  این نوع رنگ پودری به دلیل پوشش کامل اتصالات و ناهمواری سطح، بهترین نمونه برای رنگ آمیزی سطوح ناهموار است و در صنعت ساخت و ساز و درب های ضد سرقت، نرده های آهنی، مبلمان فلزی، تابلوهای برق داخلی و لوازم خانگی استفاده می شود.
 • رنگ چرمی:
  سیستم های پر کردن، درب و محفظه آسانسور، تابلوهای برق و تجهیزات الکتریکی، مبلمان فلزی، صنعت ساخت و ساز و درب های ضد سرقت از مواردی هستند که در این صنایع از رنگ های پودری چرم استفاده می شود.
 • رنگ سنباده ای:
  سطوح پوشش داده شده با این رنگ ضخامت کمتر و مقاومت مکانیکی بهتری دارند، از این نوع رنگ ها در ساخت مبلمان فلزی، رایانه و تجهیزات الکتریکی استفاده می شود.
 • رنگ پودری صاف:
  در ادامه توضیح کاربرد رنگ های پودری صاف، باید گفت که این نوع رنگ پودری در اکثر صنایع مانند سرمایش و گرمایش، پروفیل های آلومینیوم، لوازم خانگی، قطعات خودرو و … استفاده می شود.
 • رنگ های پودری چوب و سنگ:
  از این رنگ در صنایع کابینت سازی آشپزخانه و مشخصات آلومینیوم استفاده می شود.

قیمت رنگ الکترواستاتیک در بازار

قیمت رنگ الکترواستاتیک در بازار شرکت های زیادی برای فروش رنگ پودری وجود دارد، اما انتخاب شیوه خرید از نظر اقتصادی بسیار مهم است. بسیاری از ما برای خرید محصولات مختلف مجبور به پرداخت هزینه اضافی هستیم.
البته قیمت رنگ الکترواستاتیک در بازار به فاکتور های زیادی وابسته است از جمله به کیفیت، کارایی، حجم آن و روش رنگ پاشی و غیره … بنابراین یکی از پیشنهاد های ما برای خرید رنگ پودری الکترواستاتیک با قیمتی ارزان تر از قیمت های موجود در بازار و با کیفیتی عالی خرید از سایت اینترنتی و فروشگاه آنلاین است.
زیرا، علاوه بر مطالب بالا در این سایت ها شما می توانید با کارشناسان و مشاوران در ارتباط بوده و در کمترین زمان ممکن کالای خود را سفارش دهید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.