فروش انواع رنگ ساختمانی جدید مرغوب

رنگ ساختمان یکی از مواد اولیه و ضروری برای هر ساختمان سازی می باشد که با توجه به نوع بکار رفته آن در ساختمان زیبایی و جلوه خاصی را به دیوارها و فضای داخلی منزل می بخشد.از انواع رنگ ساختمان جدید می توان به رنگ های اکریلیک اشاره کرد ک امروزه با انواع قلتک های برجسته طرح های متنوع را روی دیوارها حک می کنند.

فروش انواع رنگ ساختمانی جدید مرغوب

خرید رنگ ساختمانی جدید مرغوب

خرید رنگ ساختمانی جدید مرغوب آشنایی با رنگ جدید مرغوب:

اکریلیک یکی از جدیدترین رنگ های ساختمانی می باشد که بر روی همه سطوح از جنس فلز و چوب و دیوارها و… قابل استفاده است ک به دلیل غلظت بالای آن تمامی سطوح را پوشش می دهد و پس از خشک شدن قابل شست و شو می باشد.

این رنگ مناسب برای انواع مکان های پر تردد است زیرا در برابر رطوبت و سایش و برخورد متعدد اجسام نسبت به دیگر رنگ های رایج در بازار مقاوم تر می باشد.

انواع رنگ جدید:

رنگ های ساختمانی دارای طرح های مختلفی هستند و با این رنگ ها و ایده ذهن خلاق هنرمندان در این زمینه، اثر های هنری پدید می آید که این رنگ های طرحدار انواع مختلفی دارد مانند: بلکا، پتینه و مولتی کالر.

رنگ بلکا:این نوع رنگ پوشانندگی بالایی دارد و عایقی در برابر سرما و گرماست تمامی عیوب دیوارها و سطوح را می پوشاند و مانند کاغذ دیواری عمل می کند.

رنگ پتینه: با این نوع رنگ هر اثری که در ذهن دارید را می توانید روی سطوح پدید آورید و به دلیل خاصیت طراحی پوشانندگی و لکه گیری خوبی دارد.

رنگ مولتی کالر: یکی از با دوام ترین رنگ ها برای مکان های پر تردد می باشد که به راحتی روی سطوح اسپری می شود.

آشنایی با انواع رنگ ساختمانی جدید

آشنایی با انواع رنگ ساختمانی جدید انواع رنگ ساختمانی:

  • رنگ پلاستیکی
  • رنگ روغنی
  • رنگ اکریلیک

رنگ پلاستیک:این نوع رنگ قابل شست و شو نمی باشد و به همین دلیل بیشتر برای سقف ها مورد استفاده قرار می گیرد که نیاز به شست و شو ندارند استفاده از رنگ پلاستیکی نیز مزایای زیاد و قابل توجهی دارد چون: نسبت به دیگر رنگ ها سریع تر خشک می شود و به دلیل مات بودن تمام معایب دیوارها را می پوشاند و در آب به راحتی حل می شود و به حلال های نفتی نیازی نیست.

رنگ روغنی: رنگ های روغنی دارای سه نوع روغنی شفاف و روغنی نیمه مات و روغنی مات می باشند که از این نوع رنگ در رنگ آمیزی دیوارهای داخلی ساختمان ها استفاده می شود که در صورت نیاز قابل شست و شو است و با برخورد آب به رنگ تغییر رنگ نمی دهد و از روی سطوح پاک نمی شود و برای بیشتر نشیمن ها از رنگ روغنی شفاف و براق استفاده می کنند چون این رنگ به دلیل براق بودن نور را منعکس و محیط را روشن تر می کند.

رنگ اکریلیک: این نوع رنگ های بیشتر برای طراحی و نقش انداختن روی دیوار ها قابل استفاده است و یکی از مواد هنری محسوب می شود و از نظر کارایی شبیه به رنگ های روغنی می باشد که بر روی همه ی سطوح از جمله: دیوارها و نرده ها و… قابل استفاده است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.