فروشگاه معتبر فروش رنگ صنعتی اهواز

رنگ های صنعتی توسط واحدهای فروش معتبر به فروش می رسد. مراکز فروش رنگ های صنعتی مختلف در شهرهای مختلف کشور مستقر هستند و خدمات متنوعی را به مشتریان گرامی ارائه می دهند. رنگ های صنعتی متفاوت هستند و هر کدام ویژگی های خاص خود را دارند. از انواع رنگ ها می توان به انواع اپوکسی اشاره کرد. این نوع رنگ دارای بالاترین کیفیت می باشد. از این رو برای خرید می توانید به فروشگاه معتبر فروش رنگ صنعتی اهواز مراجعه نمایید.

فروشگاه معتبر فروش رنگ صنعتی اهواز

استاندارهای ساخت رنگ صنعتی درجه یک

استاندارهای ساخت رنگ صنعتی درجه یک پوشش های صنعتی اساسا نوعی رنگ هستند که در مشتقات مختلفی مانند بتن یا فولاد استفاده می شود. انواع مختلفی از پوشش های رنگ صنعتی تولیدی وجود دارد. برخی از این نمونه ها رزین ها، رنگ ها و روان کننده ها هستند. کل فرآیند اجرای رنگ های صنعتی ابتدا شامل رنگ آمیزی و سپس پوشش کامل و در نهایت درزگیر می باشد. به ویژه بیشترین استفاده از رنگ های صنعتی برای جلوگیری از خوردگی بتن یا فولاد است. یک کاربرد ثانویه رایج، مقاومت در برابر آتش یا سایر مسائل این مواد است.

پلیمرها اغلب به عنوان پوشش های صنعتی استفاده می شوند. پلیمرهای رایج مورد استفاده به عنوان پوشش عبارتند از: اورتان رطوبتی، اپوکسی، پلیمر فلوئور و پلی اورتان. این ماده به طور گسترده در فرآیندهای مختلف استفاده می شود. با این حال، یکی از رایج ترین فرآیندها، فرآیند پوشش Excalibur است.

مشخصات رنگ های صنعتی و ضد زنگ استاندارد عبارتند از: براقیت، ماندگاری، دمای بستر، خشک شدن کامل، خشک شدن با لمس، سرعت انتشار از این رو بهتر است با این استانداردها آشنا شوید.

  • درمان کامل: زمان خشک شدن با استاندارد ASTM D-1640 اندازه گیری می شود. پس از خشک شدن کامل، در نهایت به همان روشی که در مشخصات محصول توضیح داده شده است، به خواص رنگ می رسد. این داده ها معمولا در شرایط عادی محاسبه می شوند. در دماهای پایین یا شرایط آب و هوایی نامطلوب، یا در شرایط تهویه ضعیف و شرایط ضخیم تر، خشک شدن کامل لایه خشک ممکن است بیشتر طول بکشد.
  • زمان ذخیره سازی: مدت زمان ماندگاری رنگ عبارت است از مدت نگهداری رنگ در بسته بندی سالم و باز نشده در دمای پنج الی سی و پنج درجه سانتیگراد پس از تولید و پس از آن نحوه اجرا و بدون مشکل در کارکرد.
  • محصولات مبتنی بر آب باید در هنگام حمل و نقل و نگهداری از یخ زدگی محافظت شوند. مشخصات فنی رنگ های صنعتی شرایط دمایی زیر برای دستیابی به بهترین نتایج، رعایت الزامات فنی مشخصات فنی ضروری است. به جز مواردی که در برگه اطلاعات مربوطه مشخص شده باشد، توصیه می شود که دمای زیر در هنگام استفاده و خشک شدن اولیه از چهل و پنج درجه سانتیگراد تجاوز نکند.

عوامل موثر بر قیمت رنگ صنعتی

عوامل موثر بر قیمت رنگ صنعتی قیمت یک کیلوگرم رنگ صنعتی بسته به رنگ بندی متفاوت خواهد بود و اکنون می توان قیمت هر کیلوگرم را بر اساس سلیقه مشتری با ارائه قیمت هر کیلوگرم تعیین کرد. به طوری که قیمت این نوع از رنگ ها از روشن تا تیره متغیر بوده و تیره براق خواهد بود رنگ های تولید شده توسط شرکت عامل موثری در تعیین قیمت مدیر بخش می باشد.

تولید کننده رنگ صنعتی نسکافه ای طیف گسترده ای از محصولات، از رنگ روغن گرفته تا اکریلیک را با قیمت های مقرون به صرفه تولید می کند. میزان شفافیت و براقیت، یعنی تن رنگ، فاکتور دیگری است که در قیمت گذاری باید در نظر گرفته شود. رنگ های سبز و سفید این شرکت بسیار جذاب است به همین دلیل تمامی مشتریان واحد رنگ و کارگاه دوست دارند محصولات خود را به این رنگ رنگ آمیزی کنند.

رنگ های پودری ظریف محصولات این شرکت به همگان ثابت شده است و بر این اساس اکثر مشتریان خارجی و داخلی دوست دارند محصولات این شرکت را ببینند. محصولات این شرکت بسیار متنوع، رنگارنگ و لعابی هستند، بنابراین مشتریان می توانند رنگ مورد نظر خود را از بین محصولات انتخاب کنند. محصولات این شرکت به قدری متنوع و جذاب است که گاهی اوقات مشتریان و خریداران را دچار سردرگمی می کند، اما باید با آگاهی کامل محصولات این شرکت را خریداری کنید.

تفاوت انواع رنگ صنعتی چیست؟

تفاوت انواع رنگ صنعتی چیست؟

  • استفاده نهایی: اولین مورد تفاوت بین کاربرد نهایی رنگ های صنعتی و ساختمانی است. همانطور که انتظار دارید، رنگ های صنعتی برای رنگ آمیزی و پوشش دادن محصولات صنعتی در یک محیط صنعتی طراحی شده اند. از رنگ های ساختمانی در محیط های مسکونی استفاده می شود و هر کدام از این محیط ها ویژگی ها و نیازهای خاص خود را دارند. رنگ های صنعتی در کپسول های CNG/LPG، وسایل نقلیه، بشکه ها، مخازن ذخیره سازی، نردبان ها، برج های ارتباطی، کف در محیط های صنعتی و بسیاری کاربردهای دیگر استفاده می شود. اما از رنگ های ساختمانی برای پوشش دیوار و سقف خانه ها استفاده می شود.
  • هدف اصلی استفاده: هر نوع پوشش هدف و نیاز اصلی را برآورده می کند. در مورد رنگ های صنعتی پوشش فام، هدف اصلی محافظت از سطح پوشش داده شده است. مهم ترین هدف رنگ های صنعتی محافظت از ابزار و تجهیزات در برابر عوامل محیطی مختلف مانند رطوبت، شرایط آب و هوایی خورنده، آب، آتش، حلال های صنعتی، سایش و پارگی مداوم است. در مورد رنگ ساختمان مشخص است که هدف اصلی محوطه سازی و حفاظت از محیط زندگی و هدف حفاظت در درجه دوم اهمیت قرار دارد.
  • نوع محصول: زمانی که از رنگ به عنوان روکش استفاده می شود، رنگ های ساختمانی دامنه وسیع تری نسبت به رنگ های صنعتی دارند. از طرف دیگر رنگ های صنعتی نسبت به انواع رزین هایی که به عنوان پوشش پایه استفاده می شوند محدودتر هستند. هر چه سطح هر پایه، آستر و … کمتر باشد، تنوع رنگ های تولیدی بیشتر می شود. به عنوان مثال، آسترهای اپوکسی، آسترهای پلی اورتان، آسترهای فوری و آسترهای کوره نشان دهنده طیف وسیعی از این محصولات هستند. در مقابل رنگ های ساختمانی محدودیت های زیادی در استفاده به عنوان آستر دارند.

مراحل صادرات رنگ صنعتی اهواز به خارج

مراحل صادرات رنگ صنعتی اهواز به خارج شرکت های رنگ صنعتی این محصول را سالانه به کشورهای دیگر صادر می کنند. صادرات رنگ های کارخانه ای به مناطق دیگر گام بسیار مهمی برای در نظر گرفتن این مراحل است. مرکز تجارت رنگ کارخانه این محصول را با قیمت ارزان و مناسب در خارج از کشور و داخل به دست مشتریان خواهد رساند. البته قیمت نهایی محصول از جمله قیمت محصول صادراتی تحت تاثیر عوامل متعددی است که نوسانات زیادی دارند.

اولین قدم برای صادرات رنگ صنعتی اهواز به خارج این است که بهترین و با کیفیت ترین محصولات را در نظر بگیرید. محصولات صادراتی باید از کیفیت بالایی برخوردار باشند تا بتوانند هزینه های صادراتی را تامین کنند و رضایت مشتریان را جلب کنند. در مرحله دوم رنگ های صنعتی در بسته بندی های مخصوص قرار می گیرند به طوری که این بسته ها باید به خوبی از محصول محافظت کنند. در مرحله نهایی شرکت صادرکننده محصول صادراتی را با بهترین و سریع ترین وسیله حمل و نقل به مقصد ارسال می کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.