فروشگاه مرکزی رنگ پودری الکترواستاتیک ارزان

برای تولید رنگ های پودری ابتدا پوشش های پودری مرکب که از رزین ، فیلر ، پیگمنت و مواد افزودنی درست شده اند را اکسترودر میکنند و پس از سرد شدن مواد مذاب طی دو مرحله مواد را آسیاب میکنند تا به ذرات میکرون تبدیل شوند و در نهایت مواد را الک میکنند و رنگ های پودری ساخته میشوند . از رنگ پودری الکترواستاتیک ارزان برای رنگ آمیزی قطعات استفاده میشود زیرا که از پوشش دهی خوبی برخوردارند.فروشگاه مرکزی رنگ پودری الکترواستاتیک ارزان

با مراحل اجرای رنگ الکترواستاتیک آشنا شوید

با مراحل اجرای رنگ الکترواستاتیک آشنا شوید مراحل انجام اجرای رنگ پودری الکترواستاتیک براق عبارتند از :

۱)پیش گرما

۲)پس گرما

۳)مشعل پاش

۴)مادون قرمز

در مرحله پیش گرما پس از حرارت دادن قطعه موردنظر رنگ روی آن اسپری میشود . این روش از رنگ آمیزی شامل ویژگی های خاصی میباشد . اولین مورد این است که در این روش میزان چسبندگی رنگ به قطعه زیاد است. مهم ترین ویژگی که این نوع رنگ آمیزی را از سایر رنگ آمیزی ها متمایز کرده این است که رنگ الکترواستاتیک در برابر کنده شدن ، خراشیدگی و جدا شدن مقاومت خیلی بالایی دارد. این روش برای رنگ آمیزی قطعات کوچک با پیچیدگی زیاد و قطعات با ضمانت بالا مناسب است .

در روش پس گرما ابتدا قطعه مورد نظر رنگ آمیزی میشود و حرارت داده میشود که رایج ترین نوع رنگ آمیزی در ایران است. راه اندازی تجهیزات این شیوه از رنگ آمیزی نسبت به شیوه های دیگر ارزان تر است. این روش هم به صورت دستی و هم به صورت اتوماتیک قابلیت اجرا دارد و در هر دو روش سرعت خروجی بالا بوده و کیفیت آن مطلوب است.

در روش مشعل پاش در زمانی که تفنگ پاش رنگ را به سمت قطعه هدایت میکند حرارت را نیز هدایت میکند. این روش از رنگ آمیزی به کوره و برق نیازی ندارد اما رنگ آن در برابر خراشیدگی و کندگی مقاومت ندارد.در روش مادون قرمز ابتدا قطعه موردنظر رنگ آمیزی میشد و بعد زیر لامپ مخصوص قرار میگیرد این روش مناسب قطعاتی است که از دهانه کوره بزرگتر هستند.

رنگ الکترواستاتیک که به رنگ کوره ای هم معروف است ، در دو نوع رنگ های پودری و مایع تولید میشوند. به عبارتی میتوان گفت که رنگ های الکترواستاتیک بهترین نوع رنگ محسوب میشوند ، و بزرگترین مزیت آنها این است که به محیط زیست صدمه ای وارد نمیکنند و سلامت کارگران را تهدید نمیکنند.

هزینه تولید رنگ پودری الکترواستاتیک ارزان

هزینه تولید رنگ پودری الکترواستاتیک ارزان برای سفارش رنگ الکترواستاتیک و مشاهده قیمت آن میتوان به سایت ها مراجعه کرد و حتی میتوان بدون واسطه به صورت مستقیم از تولیدکننده دریافت کرد. لیست قمیت رنگ پودری الکترواستاتیک صادراتی در دست مشتریان قرار میگیرد و به همین علت میتوان معاملاتی مطمئن انجام داد. افراد میتوانند با توجه به قیمت به کیفیت کار پی ببرند.خرید عمده رنگ پودری استاتیک با نرخ کمتری محاسبه میشود و به صرفه تر است و خریدار میتواند تخفیف زیادی بگیرد.خرید از نمایندگی ها این مزیت را دارد که کالایی با کیفیت اصل دریافت میکنید. قیمت رنگ های پودری الکترواستاتیک بر اساس این عوامل تعیین میشود :

۱)مدل رنگ پودری

۲)تولیدکننده رنگ پودری

۳)نحوه فروش رنگ پودری

۴)میزان عرضه و تقاضای رنگ پودری

فروشندگان رنگ پودری الکترواستاتیک این محصول را با کیفیت مناسب و مطلوب عرضه مینمایند.

مشهد یکی از مراکزی است که رنگ پودری الکترواستاتیک در آن به وفور یافت میشود.

رنگ های پودری در مشهد با کیفیت بالا و قیمت مناسب عرضه میشود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.