فروشگاه رنگ پلاستیکی در اصفهان

رنگ پلاستیکی یکی از انواع محبوب رنگ است که در بسته بندی های ۱، ۲ و کیلویی به بازار عرضه می شود. این نوع رنگ مانند رنگ روغن براق نیست و کدر است. این رنگ در رنگ های مختلفی وجود دارد و برای تمامی مکان های خانه قابل استفاده است، قابلیت شست و شو ندارد و اگر بعد از خشک شدن به آن آب بزنید به صورت تکه ای جدا می شود، البته اگر بر اثر حواس پرتی مقداری آب روی آن بریزید کنده نمی شود اما نباید آن را بشویید. در این مقاله به طریقه کار با رنگ پلاستیکی و صادرات رنگ پلاستیکی می پردازیم:

فروشگاه رنگ پلاستیکی در اصفهان

طریقه کار با رنگ پلاستیکی

طریقه کار با رنگ پلاستیکی کار با رنگ پلاستیک خیلی ساده است. اگر بخواهید خودتان با این رنگ‌ها کار کنید می توانید اما اکر شرایط و هزینه ی رنگ گار را دارید و می خواهید رنگ آمیزیتان بهتر شود از رنگ کار استفاده کنید. رنگ های پلاستیکی در سطل های دربسته فروخته می شوند. وقتی در این سطل ها را باز کنید رنگ بسیار غلیظی داخل آن می بینید. این رنگ بیشتر به صورت جامد است تا مایع. باید مقداری از رنگ را در ظرف دیگری بریزید و با مقداری آب مخلوط کنید تا به غلظت مناسب خود برسد.

بعد از اینکه رنگ به غلظت مناسب رسید، با فرچه آن را روی سطح بزنید، اگر قصد دارید سطح بزرگی را رنگ کنید از غلتک استفاده کنید و برای کناره ها از فرچه استفاده کنید. دیوار ها را باید از بالا به پایین رنگ کنید و مواظب باشید شره نکند، شره کردن رنگ زیبایی آن را می گیرد. اگر قسمتی از رنگ شره کرد آن را قبل از خشک شدن زود پاک کنید و دوباره رنگ کاری کنید.

صادرات رنگ پلاستیکی به اسپانیا

صادرات رنگ پلاستیکی به اسپانیا رنگ پلاستیکی علاوه بر اینکه در داخل ایران طرفداران زیادی دارد به عنوان یک کالای صادراتی نیز به شمار می رود. رنگ پلاستیک ایرانی به کشور های خاورمیانه صادر می شود، کشور هایی از جمله عراق، پاکستان، افغانستان و … خریدار رنگ ایرانی هستند. مهم ترین خریدار رنگ ایران کشور عراق است.

اسپانیا نیز یکی از کشورهایی است که به تازگی یکی از خریداران رنگ‌ پلاستیک ایرانی شده است. رنگ پلاستیک ایران در اسپانیا بسیار پر طرفدار است و ایران هر ساله از طریق صادرات این محصول ارز آوری زیادی دارد.

شرکت تولیدی ما یکی از شرکت هایی است که رنگ های پلاستیکی را به کشور اسپانیا ارسال می کند. این امر حاکی از کیفیت بالای رنگ های پلاستیکی شرکت ما است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.