فروشگاه رنگ ساختمان سفید

رنگ ساختمان سفید رنگی مورد پسند همه ی مردم جامعه می باشد و هیچ وقت از مد نمی افتد و در بیشتر ساختمان ها به کار می رود. نه تنها از رنگ سفید برای نمای ساختمان ها استفاده می شود بلکه رنگ سفید یکی از اصلی ترین رنگ برای دیوار اتاق ها به حساب می آید زیرا یک رنگ خنثی و سر است که چیدمان دکوراسیون خانه را آسان تر کرده است.فروشگاه رنگ ساختمان سفید

تفاوت رنگ روغنی با پلاستیکی چیست؟

تفاوت رنگ روغنی با پلاستیکی چیست؟ یکی از اصلی ترین تفاوت های رنگ پلاستیک با رنگ روغن نوع پایه ی حلال رنگ است. رنگ پلاستیک پایه ی آن آب می باشد به این صورت که برای رقیق تر شدن آن باید آب اضافه کنیم؛ و برای رقیق تر شدن رنگ روغن، تینر (حلال نفتی) می افزاییم. رنگ روغن در سه نوع؛ رنگ روغنی براق، رنگ روغنی نیمه براق و رنگ روغنی مات در بازار یافت می شود. از طرفی دیگر رنگ پلاستیک به دو دسته رنگ تمام پلاستیک و رنگ نیمه پلاستیک تقسیم می شود.

مزایای رنگ روغن عبارتند از: 

  1. رنگ روغن مقاومت بالایی در برابر آب دارد و قابل شستشو می باشد
  2. یک رنگ مناسب برای رنگ آمیزی سطح های فلزی و چوبی می باشد
  3. رنگ روغن دارای رنگ های متنوع زیادی می باشد
  4. رنگ روغن از آن جا که در مقابل آب مقاوم است ماندگاری آن نیز زیاد است
  5. رنگ های روغن براق و نیمه براق به دلیل ویژگی براق بودن نور فضا را منعکس کرده و فضا را بزرگ تر نشان می دهد

مزایای رنگ پلاستیک عبارتند از:

  1. رنگ پلاستیک خیلی سریع خشک می شود
  2. بوی آن آزار دهنده نمی باشد
  3. به خاطر این که حلال آن آب است به محیط زیست ضرری نمی رساند و به حلال های نفتی نیازی ندارد
  4. از ترکیب مقدار کمی رنگ پلاستیک با آب حجم زیادی رنگ به دست می آید و می توان سطح زیادی را رنگ کرد

توزیع عمده رنگ ساختمان سفید

توزیع عمده رنگ ساختمان سفید رنگ روغن قیمت بالاتری نسبت به رنگ پلاستیکی دارد. مرکز فروش رنگ ساختمانی در ابزار فروشی های بزرگ انجام می شود و به صورت جزئی در لوازم التحریر و ابزار فروشی های کوچک توزیع می شود. انواع رنگ های ساختمانی عبارتند از: رنگ های ساختمانی روغنی و حلال تینری، رنگ های ساختمانی پلاستیک و نیمه پلاستیک، رنگ های اکریلیک پایه آب و رنگ های دکوراتیو که از این رنگ های برای تزیین سطوح به کار می برند.

شما می توانید رنگ ساختمان سفید را به صورت مستقیم و غیر حضوری از سایت های اینترنتی خریداری کنید و همچنین می توانید قیمت روز رنگ را قبل از خرید آن به دست آورید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.