فروشگاه تخصصی رنگ روغنی جدید

رنگ روغنی کاربردهای زیادی در دکوراسیون ساختمان دارد. رنگ های روغنی در سه نوع براق، نیمه مات و مات در بازار وجود دارد. رنگ روغنی برای استفاده در مکان‌‌ های مرطوب و فضاهای باز گزینه مناسبی است.
این سایت یک فروشگاه اینترنتی تخصصی رنگ روغنی جدید می‌باشد. جهت خرید این محصول باکیفیت بالا و قیمت مناسب می‌توانید با ما در ارتباط باشید.

فروشگاه تخصصی رنگ روغنی جدید

رنگ روغنی چگونه پاک می شود؟

رنگ روغنی چگونه پاک می شود؟ رنگ روغنی در سال های گذشته از ترکیب رنگدانه ها با روغن های گیاهی مانند (سویا, پنبه و …) حاصل می‌گشت. رنگ روغنی بویی مخصوص به خود دارد. این روغن نه تنها در مجاورت هوا و رطوبت تبخیر نمی‌شود بلکه با اکسیژن هوا ترکیب شده و به صورت ژله ای در می‌آید.
رنگ های روغنی دارای خاصیت پوشش دهی معایب بوده و قابلیت شستشوی بالایی دارند. این رنگ روغن ها بیشتر در نقاشی های ساختمانی استفاده می‌شوند.
در ادامه به روش هایی برای پاک کردن رنگ روغنی از روی سطوح مختلف اشاره می‌کنیم این روش ها عبارتند از:

اگر لباس از رنگ روغنی لک افتاده است، پاک کردن آن نسبت به سایر رنگ ها سخت‌ تر می‌شود. در این صورت اگر قبل از خشک شدن لکه برای پاک کردن آن اقدام کنید ممکن است لکه با مقداری الکل رفع شود. اما لازم به ذکر است این روش ممکن است موجب آسیب دیدگی رنگ پارچه شود به همین دلیل بهتر است قبل از استفاده آن روی لباس ابتدا روی قسمت داخلی تست کنید اگر مشکلی پیش نیامد اقدام به پاک کردن لکه با الکل کنید.

حتی نقاش‌ ها که همیشه با رنگ سر و کار دارند هنگام کار با رنگ ممکن است قسمتی از پوست صورت و دستان خود را رنگی کنند. در بیشتر مواقع شستن پوست با آب و صابون قبل از خشک شدن لکه سبب از بین رفتن لکه می‌شود. اما اگر لکه روی پوست خشک شد، مقداری مارگارین روی پوست‌ بمالید؛ این کار موجب مرطوب و چرب شدن پوست شده و در نتیجه از جذب لکه به پوست جلوگیری می‌شود.

اگر رنگ روغنی روی سرامیک ریخته، ابتدا می‌توانید یک کاردک  یا اشیاء تیز روی سرامیک بکشید تا رنگ پاک شود. در صورت باقی ماندن رنگ روغنی می توانید با استفاده از تینر لکه را پاک کنید.

به وسیله تیغ، به راحتی می‌توانید رنگ های روی شیشه را تمیز کنید. همچنین می‌توان از آب و مایع ظرفشویی نیز استفاده شود. البته لک رنگ های روغنی با الکل بهتر پاک می‌شود.

 

نرخ مصوب رنگ روغنی جدید

نرخ مصوب رنگ روغنی جدید رنگ روغنی جدید به دلیل انواع و بسته بندی های متفاوتی دارند نرخ مصوب و یکسانی ندارند.
این سایت در زمینه فروش رنگ روغنی جدید می‌باشد جهت خرید و دریافت راهنمای خرید رنگ روغنی می‌توانید با ما در ارتباط باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.