فروشگاه انواع رنگ پودری الکترواستاتیک غلیظ

فروشگاه انواع رنگ پودری الکترواستاتیک غلیظ از جمله مراکز معتبر و شناخته شده ای است که در زمینه توزیع ، عرضه و پخش انواع رنگ های پودری استاتیک مشغول به فعالیت می باشد. انواع رنگ الکترواستاتیک صنعتی که در این فروشگاه به متقاضیان عرضه می شود در نوع خود بی نظیر بوده و دارای گواهینامه بین المللی و تاییدیه کیفیت کالا و همچنین علامت استاندارد است که همگی نشان دهنده میزان توجه تولید کننده آن ها به مشتریان می باشد.

فروشگاه انواع رنگ پودری الکترواستاتیک غلیظ

3 نکته درباره رنگ پودری الکترواستاتیک صنعتی

3 نکته درباره رنگ پودری الکترواستاتیک صنعتی

رنگ های پودری الکترواستاتیک از جمله محصولات صنعتی هستند که در نتیجه پیشرفت های به دست آمده در زمینه تهیه انواع رنگ ها و محصولات رنگی پا به عرصه ظهور گذاشته است.

این رنگ ها مشخصه ها و ویژگی های منحصر به فرد خود را دارند مه در ذیل به سه مورد از آن ها اشاره می شود:

  1. ترکیبات این نوع محصول شامل نوع خاصی از رزین و ذرات رنگی خشک است که پس از مخلوط شدن با رنگ های معمولی به وسیله دستگاه رنگ پاش یا پیستوله بر سطح مورد نظر پاشیده می شود.
  2. این نوع محصول از کیفیت بسیار بالایی برخوردار بوده و در اثر برخورد با رطوبت، گرما و سرمای هوا با نوسانات دمایی مختلف مقاومت بسیار بالایی از خود نشان می دهد.
  3. آخرین نکته ای که می توان آن را مهم ترین نکته موجود درباره این نوع رنگ ها دانست این است که رنگ های الکترواستاتیک پودری جزء محصولات دوست دار محیط زیست محسوب می شوند به این معنی که در محیط زیست باقی نمانده و به راحتی تجزیه می گردند.

خرید بی واسطه رنگ پودری الکترواستاتیک غلیظ

خرید بی واسطه رنگ پودری الکترواستاتیک غلیظ

از جمله راه های خرید رنگ الکترواستاتیک صنعتی با قیمت ارزان و بسیار مناسب، مراجعه به نمایندگی های انحصاری و رسمی شرکت تولید کننده این نوع رنگ ها می باشد.

این رنگ که در میان بازاریان، کسبه و تجار این محصول به رنگ استاتیک پودری یا رنگ استاتیک صنعتی نیز مشهور است در این نمایندگی ها، در حجم های مختلفی بسته بندی شده و آماده عرضه به متقاضیان آن ها می باشد.

از جمله مزایایی که برای خرید بی واسطه بر شمرده اند حذف واسطه ها و به عبارت ساده تر قطع دست هایی است که آماده به جیب زدن سود حاصل از تولید این محصول می باشند.

آنچه که در این میان از اهمیت فوق العاده ای برخوردار است اینکه این نوع خرید هم برای متقاضیان مقرون به صرفه می باشد و هم از نظر فروشنده دارای سود می باشد

چون خریداران نیازی به پرداخت هزینه های واسطه گری نداشته و صرفا هزینه تولید را همراه با اندکی سود می پردازند و فروشندگان نیز از کل سودی که واسطه ها از فروش محصولات آن ها می بردند به صورت یکجا بهره مند می گردند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.