فروشنده رنگ پودری الکترواستاتیک ضدخش

یک گزینه جایگزین برای پوشش قطعات پلاستیکی یا فلزی، با ویژگی های فیزیکی برتر از رنگ های سنتی، رنگ آمیزی الکترواستاتیک است. رنگ پودری الکترواستاتیک ضدخش به عنوان رنگ پودری نیز شناخته می شود و برای دستیابی به یک پایان مقاوم و یکنواخت استفاده می شود.

فروشنده رنگ پودری الکترواستاتیک ضدخش

روش تولید رنگ پودری الکترواستاتیک

روش تولید رنگ پودری الکترواستاتیک تولید رنگ الکترواستاتیک ضد خش از مواد معدنی، رزین های مصنوعی، مواد افزودنی، مواد پرکننده، رنگدانه ها و برخی از اجزای سخت کننده انجام می شود. این ویژگی ها آن را به یک رنگ خشک تبدیل می کند که برخلاف رنگ های معمولی مایع، نیازی به اختلاط با حلال ها ندارد و بنابراین کارایی بیشتری در کاربرد آن دارد. به لطف ذرات سازنده و فرآیند الکترواستاتیکی که در آن وجود دارد، به طور موثر به قطعات می چسبد. از این رو، بسیاری از مزایای نقاشی الکترواستاتیک محبوبیت امروز آن را توضیح می دهد. از آنجا که نه تنها به این دلیل که با کیفیت پوشش می دهند، بلکه موارد مختلفی نیز با تأثیر کم بر محیط زیست را ارائه می دهد. باعث محافظت در برابر عوامل آب و هوایی می شود. دستیابی به افزایش دوام، در حالی که با نیاز به نگهداری کمتر هزینه ها را کاهش می دهید.

با این رنگ الکترواستاتیک یک لایه صاف بدست می آید که به طور مساوی هر سطح را می پوشاند. فلزی، پلاستیکی و حتی شیشه ای و سایر سطوح که در دمای بالا در پخت مقاومت می کنند. بنابراین، چسبندگی آن به سطوح عالی است و بنابراین پوشش آن از کیفیت بالاتری برخوردار است. از طرف دیگر، هنگام استفاده از این نوع رنگ، فقط با یک لایه از آن ضخامت مورد نظر حاصل می شود. علاوه بر این، در انواع رنگ های زنده با جلوه های متنوع مانند: براق، ساتن، متالیک، بافت و مات در دسترس است.

مزایای رنگ پودر

رنگ پودری دارای چسبندگی و انعطاف پذیری عالی است که امکان تاشو، پیچ خوردن و تغییر شکل آهسته قطعات را فراهم می کند، مقاومت زیادی در برابر سایش، خوردگی، مواد شیمیایی و لکه ها دارد. علاوه بر این، رنگ پودری به دلیل لبه های گرد شده دارای ضخامت رنگ همگن با ظاهر با کیفیت بالاتر و گرماگیر است، با مقاومت در برابر شرایط آب و هوایی شدید مانند آفتاب، اشعه ماورا بنفش، گرما، سرما و رطوبت.

از آنجایی که بدون استفاده از حلال ساخته و استفاده می شود، گازهای سمی از خود ساطع نمی کند و تأثیر بسیار کمی در محیط ایجاد می کند، بدون انتشار VOC، خطر اشتعال پذیری یا نیاز به اقدامات ایمنی ویژه برای ذخیره سازی. این به برنامه پایه ضد خوردگی و همچنین به مخلوط یا مواد افزودنی نیاز ندارد و استفاده از آن بدون تنظیمات ویسکوزیته سریع است.

در حال حاضر استفاده از آن در اتمام عناصر فلزی، مبلمان، نرده ها، سازه ها، پروفیل های آلومینیوم، اسباب بازی ها، دوچرخه ها، ابزار، بدنه ماشین و غیره معمول است. زیرا یکی از تمیزترین و کارآمدترین گزینه ها در صنعت رنگ است.

خرید انواع رنگ پودری الکترواستاتیک ضدخش

خرید انواع رنگ پودری الکترواستاتیک ضدخش اگر به دنبال خرید رنگ الکترواستاتیک ضدخش با قیمت و کیفیت منحصر به فرد هستید کافیست در سایت ما ثبت سفارش کنید و یا با ما تماس بگیرید. ما بهترین کیفیت را با بهترین قیمت برای شما آماده کرده ایم. برای خرید هر چه سریعتر اقدام کنید و فرصت را از دست ندهید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.