عمده فروش رنگ اکریلیک چوب

رنگ اکریلیک چوب از محصولات پرمصرف در طراحی دکوراسیون های داخلی منازل و بسیاری از فضاهاست که براساس نوع کاربری در انواع مختلفی بکار می‌روند. خرید این محصولات توسط عمده فروش معتبر آن صورت می‌گیرد که عرضه کننده کیفیت های مختلف رنگ های اکریلیک چوب بوده و راهنمایی و مشاوره موردنیاز را به مشتریان می‌دهد. در ادامه به انواع رنگ های چوب و راه های تشخیص کیفیت آنها بیشتر آشنا خواهید شد.

عمده فروش رنگ اکریلیک چوب

تاریخچه تولید رنگ اکریلیک چوب

تاریخچه تولید رنگ اکریلیک چوب رنگ اکریلیک از دسته بندی های رنگ های براق برای پوشاندن عیوب و نواقص مختلف سطوح بکار می‌رود. این محصولات نخست در صعنت هایی مانند اتومبیل سازی مورد استفاده قرار گرفت و به دلیل دوام و مقاومت بالا در صنعت هایی مانند چوب سازی و دکوراسیون داخلی نیز بکار رفت. این رنگ ها به طور کلی به دو دسته کلی حلال نفتی و حلال آبی تقسیم می‌شوند. حلال های آبی دسته سختی از این رنگ ها هستند که بعد از ترکیب با آب و استفاده به صورت کاملا سخت و آسیب ناپذیر درمی‌آیند. امروزه، رنگ های اکریلیک از پرمصرف ترین انواع رنگ ها در صنعت های چوب سازی است که در مبلمان مختلف به وفور دیده می‌شود.

رنگ های اکریلیک از ویژگی های مختلفی برخوردارند که با توجه به سطوح موردنظر کاربرد دارند. برخی از مهم ترین ویژگی های این نوع رنگ ها شامل موارد زیر می‌شود:

  • تنوع بالا در تناژ رنگی
  • مقاومت بالا
  • پوشش بافتی بر روی سطوح
  • تسریع در خشک شدن
  • بدون بو
  • قابل استفاده بر روی سطوح مختلف
  • طول عمر بالا
  • عدم ایجاد حساسیت
  • قابل شستشو

تولید رنگ چوب با پایه های نفتی و آبی از نوع اکریلیک آن در مقادیر بالایی در حال انجام است و باتوجه به تقاضای بازار در حال افزایش نیز است. رنگ های اکریلیک علاوه بر داشتن ویژگی های منحصر به فرد جلوه ای بسیار خاص و زیبا به لوازم و سطوح رنگ شده می‌بخشد و مدت ها به همان کیفیت باقی می‌ماند. رنگبندی این دسته بندی رنگ ها در صدها نوع تنوع موجود است و مشتریان حق انتخاب گسترده ای دارند. 

فروش مستقیم رنگ اکریلیک

فروش مستقیم رنگ اکریلیک فروش مستقیم و بدون واسطه رنگ های اکریلیک از طریق این مجموعه انجام می‌شود. این مرکز عرضه کننده محصولات صنعتی و رنگی در مقادیر گسترده است و محصولات کاملا تضمینی و تست شده را در اختیار مشتریان قرار می‌دهد. قیمت روز رنگ اکریلیک در این مجموعه قابل استعلام از طریق واحد فروش آن است.

علاوه بر طیف وسیعی از این محصولات، راهنمایی و مشاوره خرید نیز از طریق این مجموعه انجام می‌شود و آموزش های لازم نحوه استفاده از رنگ ها در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.