عمده فروشی رنگ پلاستیکی درجه 2

رنگ پلاستیکی با کیفیت ها و درجه بندی های مختلف، تولید و در بازار می شود. هر یک از انواع آنها برای هدف خاصی به کار گرفته می شود. واضح است که به نسبت کیفیت، قیمت آنها هم متفاوت خواهد بود. این مطلب به صورت جزئی تر به این موضوع می پردازد و عمده فروشی رنگ پلاستیکی درجه 2 را مورد بررسی قرار می دهد.

عمده فروشی رنگ پلاستیکی درجه 2

تفاوت رنگ پلاستیکی درجه یک و درجه دو

تفاوت رنگ پلاستیکی درجه یک و درجه دورنگ های پلاستیکی، در صنعت ساختمان سازی، بسیار پرکاربرد هستند. رنگ و ظاهر دکوراسیون های داخلی عمدتا از این نوع رنگ گرفته می شود. همان طور که در ابتدا بیان شد، این رنگ ها کیفیت یکسانی ندارند. از این رو آن ها را با نام رنگ پلاستیکی درجه 1 و 2 نامگذاری می کنند. تفاوت این رنگ ها به شرح زیر می باشد:

  • نوع درجه یک، به سبب مرغوبیت بیشتر و کیفیت بالاتر، قیمت بالاتری هم دارد. از نوع درجه دو آن بیشتر به عنوان آستر استفاده می کنند و درجه یک آن، رنگ اصلی به کار می رود. تفاوت دیگر این دو نوع رنگ پلاستیکی را باید در میزان قابلیت آنها برای شست و شو بیان کرد. رنگ پلاستیکی درجه یک یا همان ممتاز که رنگ تمام پلاستیک نیز گفته می شود، قابلیت شست و شوی بیشتری نسبت به رنگ نیم پلاستیکی یا درجه 2 آن دارد.
  • تفاوت دیگری که برای این دو محصول می توان اشاره کرد، میزان براقیت آن ها می باشد. رنگ تمام پلاستیک پس از خشک شدن براق می شود اما نوع دیگر آن مات تر خواهد بود. معمولا در رنگ آمیزی دیوارها از نوع ممتاز استفاده می شود. رنگ پلاستیک درجه دو را هم برای سقف ساختمان به کار می برند.
  • رنگ های پلاستیکی درجه یک، سریع تر از رنگ های درجه دو، خشک می شوند و امکان کشیدن لایه های بعدی روی آن، در زمان کمتری فراهم می شود. در صورتی که رنگ پلاستیکی درجه دو به عنوان رویه به کار رود تعداد لایه های بیشتری نیاز است تا رنگ آمیزی جلوه بهتر و زیباتری داشته باشد.

خرید ارزان رنگ درجه 2 نصف قیمت بازار

خرید ارزان رنگ درجه 2 نصف قیمت بازارقابل توجه متقاضیان خرید ارزان رنگ درجه 2، بهترین راهکاری که می توان استفاده نمود خرید مستقیم و بی واسطه می باشد. زیرا واسطه های فروش دخالتی در زنجیره خرید و فروش ندارند و قیمت ها افزایش پیدا نمی کنند. این کاهش قیمت ها می تواند تا حدی باشد که قیمت تمام شده محصول را به نصف قیمت بازار برساند.

در خریدهای عمده، نیز همین شرایط وجود دارد و رنگ مورد نیاز را می توان با نازل ترین قیمت خریداری نمود. خریدهای عمده شامل تخفیفات ویژه می باشد که سبب می شود نهایتا خریدی کاملا مقرون به صرفه برای متقاضی و مشتری رقم بخورد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.