عرضه کننده رنگ پودری الکترواستاتیک صادراتی

رنگ پودری الکترواستاتیک صادراتی مخلوطی از رزین ها، رنگدانه ها، مواد افزودنی و مواد پرکننده است که با فرمولاسیون، اجازه می دهد تا یک پوشش نهایی مفید برای هدف طراحی شده بدست آید. این رنگ ها از پر طرفدار ترین رنگ های مورد استفاده در تماس شاخه ها هستند. مجموعه ما عرضه کننده این رنگ می باشد.

عرضه کننده رنگ پودری الکترواستاتیک صادراتی

فرآیند تولید رنگ پودری الکترواستاتیک درجه یک

فرآیند تولید رنگ پودری الکترواستاتیک درجه یک تولید رنگ الکترواستاتیک وابسته به نوع رزین ها پایه عملکردی است. زرین پلیمری است که اجازه سخت شدن می دهد و بیشترین مقاومت شیمیایی و مکانیکی آن را بر عهده دارد. رنگدانه ها خاصیت رنگ، درخشش و در برخی موارد عملکردی را فراهم می کنند. هدف از استفاده از مواد پرکننده ، علاوه بر هدف واضح در کاهش هزینه های نقاشی ، بهبود برخی از خصوصیات مکانیکی است ، به عنوان مثال فشرده سازی ، ایجاد کدری و حجم. طیف گسترده ای از مواد افزودنی در رنگ پودری استفاده می شود ، برخی از آنها در همه انواع وجود دارد و برخی دیگر بسیار خاص نوع رنگ هستند.

عوامل تسطیح کننده ، که باعث خیس شدن بستر شده و جریان بهتر رنگ مذاب را امکان پذیر می کند. عوامل تشک ، برای از بین بردن یا کاهش درخشش رزین. به طور کلی محصولات ناسازگار با آنها که درخشش را کاهش می دهند.

مراحل ساخت به شرح زیر است:

1 – پیش ساخته.

در این مرحله ، اجزا به تجهیزات مناسب اضافه می شوند که امکان مخلوط کردن سریع و پرانرژی را بدون پودر شدن رزین فراهم می کند. این روند باید سریع باشد تا از افزایش درجه حرارت پیشوند جلوگیری شود ، در غیر این صورت محل های جمع شدن و در نهایت نقاط ژل شدن ایجاد می شوند. تجهیزات مورد استفاده: میکسرهایی با بازده بالا که می تواند شامل مدارهای برودتی باشد.

2 – اکستروژن و لمینیت.

پس از به دست آوردن پیشوند ، اکسترود می شود. بدین منظور از اکسترودر مخصوص رنگ آمیزی پودر استفاده می شود که به دلیل اصطکاک ورز دادن ، دمای کافی برای ذوب شدن مواد اولیه ایجاد می کند. بنابراین یکدست سازی مواد اولیه بدست می آید. تجهیزات مورد استفاده: تلگراف Premix و اکسترودر L / D کم با مدار گرمایش و سرمایش. یک مخلوط پلاستیکی داغ از اکسترودر خارج می شود که باید برای مرحله بعدی خنک و خرد شود. این امر با یک کولر لایه ای حاصل می شود که مواد مذاب تحویل شده توسط اکسترودر را جمع آوری می کند ، آن را بین دو سیلندر می غلتاند و روی کمربند خنک شده قرار می دهد و در حین انتقال مخلوط ، آن را خنک می کند. این ترکیب به شکل نوار در دمای اتاق در آسیاب شکسته می شود و در خروجی تراشه یا پوسته رنگ پودر بدست می آید. تجهیزات مورد استفاده: غلطک های لمینیت ، کمربند خنک کننده و خرد کن (به طور کلی در همان واحد مونتاژ می شوند)

3 – سنگ زنی

پوسته ها (“تراشه ها”) بدست آمده باید به اندازه مناسب پودر شوند تا به عنوان رنگ استفاده شوند. این کار توسط آسیاب هایی انجام می شود که تراشه ها را از طریق میکرون سازی به محوری به صفحه آسیاب می رسانند. پودر بدست آمده به دلیل نیروی گریز از مرکز به صورت مماسی به صفحه خارج می شود.

فروش مستقیم رنگ پودری الکترواستاتیک صادراتی

فروش مستقیم رنگ پودری الکترواستاتیک صادراتی مجموعه ما اقدام به فروش رنگ الکترواستاتیک پودری درجه یک و صادراتی به صورت مستقیم و بدون واسطه نموده است. ما یه این دلیل محصولات خود را به صورت مستقیم عرضه می نماییم که بسیار به صرفه برای خریدار می باشد. با حذف واسطه ها بدون شک خریدی ارزان قیمت در انتظار مصرف کننده می باشد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر و استعلام قیمت، ثبت سفارش و خرید رنگ پودری با کارشناسان فروش ما تماس حاصل نمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.