عرضه عمده رنگ پودری الکترواستاتیک جدید

رنگ پودری الکترواستاتیک جدید انواعی از نسل جدید رنگها می باشند که به سبب ویژگی های خیلی خوبی که دارند به فراوانی مورد توجه قرار گرفته اند و در زمینه های مختلفی از آنها استفاده می کنند. عرضه عمده انواع رنگهای الکترواستاتیک از سوی نمایندگی های پخش رنگ انجام می گیرد که دارای رنگ بندی های متنوعی می باشند و در وزن های کم و زیاد بسته بندی شده اند.

عرضه عمده رنگ پودری الکترواستاتیک جدید

رنگ پودری الکترواستاتیک صنعتی چه ویژگی هایی دارد؟

رنگ پودری الکترواستاتیک صنعتی چه ویژگی هایی دارد؟ رنگ الکترواستاتیک صنعتی دارای ویژگی های خیلی خوبی است که وجود این ویژگی ها باعث برتری آنها نسبت به رنگ های مایع شده است. از خصوصیات خوب این رنگ های پودری به این شرح می باشد: فاقد هر گونه بوی بدی می باشند به همین دلیل می توان از آنها در محیط های بسته هم استفاده کرد.

ضمن اجرای آنها روی سطح مورد نظر نیازی به حل شدن در حلال های مختلف ندارد و به صورت پاششی از آنها استفاده می کنند، روی سطوح فلزی و غیر فلزی قابل اجرا می باشند، اگر در هنگام رنگ آمیزی خطایی صورت بگیرد به راحتی می توان آن را اصلاح کرد، ماندگاری بالایی دارند و برای چندین سال بدون هیچ گونه تغییری باقی می مانند.

نحوه رنگ آمیزی با رنگ های پودری به این شکل است که حتما باید بار الکتریکی جسم و رنگ مخالف هم باشند تا بر اثر وجود بارهای ناهمنام رنگ به خوبی جذب جسم شود. چون ذرات رنگ خیلی ریز و سبک هستند هنگام پاشیدن به طور یکنواخت روی سطح جسم قرار می گیرند و این گونه نیست که رنگ آمیزی نامرتب باشد بلکه سطح به طور یکنواخت پوشیده می شود ناگفته نماند که برای رنگ آمیزی با رنگ های پودری از تفنگ های مخصوصی استفاده می کنند که رنگ را داخل آنها ریخته و با استفاده از یک دکمه رنگ را به سمت جسم مورد نظر پرتاب می کنند.

خرید بی واسطه رنگ پودری الکترواستاتیک جدید

خرید بی واسطه رنگ پودری الکترواستاتیک جدید  خرید رنگ پودری الکترواستاتیک بی واسطه باید به شرکت های تولید رنگ به صورت حضوری یا غیر حضوری اقدام کرد. در روش خرید بی واسطه چون رنگ را به صورت مستقیم از درب کارخانه خریداری می کنیم در نتیجه افراد واسطه در کار نمی باشند که این باعث می شود که بتوان رنگ را در هر میزانی که لازم داشته باشیم با قیمتی بسیار مناسب تر از قیمت های سطح بازار تهیه کرد. با انجام ثبت سفارش جهت خرید رنگ از شرکت های تولید کننده می توان انواع رنگ پودری جدید الکترواستاتیک را در کمترین زمان و با قیمتی مناسب در مکان تعیین شده تحویل گرفت.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.