عرضه انواع رنگ پلاستیک سفید براق باکیفیت

رنگ ها به دو دسته ی اصلی رنگ روغنی و رنگ خوراکی تقسیم بندی می شوند.هر کدارم از این دو دسته شامل رنگ براق و مات بوده که بسته به کاربرد از هر کدام آنها استفاده می شود.

رنگ پلاستیک سفید براق می توان گفت کاربرد بسیار زیادی داشته و به دلیل اینکه بوی کمتری نسبت به رنگ های روغنی دارد کار کردن با آن راحت تر می باشد.

عرضه انواع رنگ پلاستیک سفید براق باکیفیت

مزایای استفاده از رنگ پلاستیک سفید براق

مزایای استفاده از رنگ پلاستیک سفید براقرنگ پلاستیک براق از مرغوب ترین مواد اولیه ساخته شده و دارای قابلیت شستشو، چسبندگی عالی و کیفیت بالایی می باشد و جهت استفاده روی سطوح داخلی ساختمان مناسب است.

از آنجا که در زمان قدیم برای رنگ‌آمیزی دیوار و سقف بیشتر از رنگ روغنی مات استفاده شده است معمولا برخی سعی می‌کنند دوباره با همان رنگ روغن دیوارها را رنگ‌آمیزی کنند اما ایرادی هم ندارد که برای رنگ آمیزی جدید رنگ پلاستیک را روی رنگ روغنی بزنید. اگر زیر کار شما گچ می باشد ابتدا باید یک دست رنگ به عنوان استر بزنید تا قابل بتونه کاری بشود ولی اگر زیرکار رنگ شده باشد می توانید بتونه کاری انجام دهید.

بیشتر در خانه های ایرانیان از رنگ پلاستیک برای سقف ها استفاده می شود که اضافه بر کاستن هزینه به علت عبور راحت گرما و رطوبت هوا از رنگ پلاستیک این نوع رنگ برای سقف مناسب تر از رنگ روغنی می باشد. اگر رنگ پلاستیکی با قلم اجرا شود، رد قلم بر روی سطح باقی می ماند. این مسأله باعث می‌شود که بعضی از افراد تمایلی به استفاده از قلم برای رنگ آمیزی نداشته باشند. پس برای رنگ آمیزی بهتر است که از ابزار مناسب استفاده شود تا زیبایی کار دوچندان شود.

رنگ سفید براق بیشترین کاربرد را دارد چرا که هم با تمامی رنگ ها مخلوط شده و هم به راحتی با رنگ سایر نقاط منزل ست می شود. برای پوشش سقف آشپزخانه به دلیل کاربرد متفاوت آن و همچنین رنگ کابینت ها استفاده از رنگ پلاستیک سفید انتخابی مناسب است.

خرید فله ای رنگ های پلاستیک سفید

خرید فله ای رنگ های پلاستیک سفیدرنگهای صنعتی و پلاستیک یکی از رنگ های ارزان و در عین حال بسیار پر کاربرد می باشد. ماده اصلی این رنگ لاتکس می باشد ودر دو نوع تمام پلاستیک ونیم پلاستیک عرضه می شود که این عامل خود تاثیر مستقیمی بر روی قیمت تمام شده ی محصول دارد.

رنگ پلاستیک معمولا به صورت نیم پلاستیک و تمام پلاستیک در بازار عرضه می شود که رنگ ترافیکی و  تمام پلاستیک کیفیت بهتری دارد و مقدار ناچیزی هم قابلیت شستشو دارد. در نهایت برای خرید توصیه می شود که قیمت را قبل از خرید در بازار جویا شوید تا خریدی خوب را تجربه کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.