صادر کننده رنگ الکترواستاتیک

از انواع رنگ های مورد استفاده برای رنگ آمیزی سطوح مختلف به ویژه سطوح فلزی، رنگ الکترواستاتیک است که دارای میزان چسبندگی عالی با سطوح فلزی است و از تنوع رنگی بسیار بالایی است. این رنگ دارای ویژگی ها و مشخصات منحصر به فردی است و به همین دلیل استفاده از آن بسیار رایج است. صادر کننده این رنگ به خصوص اقدام به تهیه این محصول از بهترین مواد اولیه نموده است و آن را در بسته بندی های ویژه به سایر کشورها به ویژه کشورهای همسایه صادر می کند.

صادر کننده رنگ الکترواستاتیک

تفاوت رنگ الکترواستاتیک با دیگر رنگ ها

تفاوت رنگ الکترواستاتیک با دیگر رنگ ها رنگ های الکتروستاتیک همچون انواع رنگ های مایع از انواع رزین، فیلر، رنگ دهنده و سفت کننده یا هاردنر ساخته شده اند اما یک تفاوت اصلی با آنها دارند و آن شکل پودری این رنگ ها می باشد. این رنگ ها به شکل ذرات جامد پودری هستند در حالی که همه انواع رنگ های دیگر اغلب به شکل مایع هستند و به همین شکل نیز قابل استفاده می باشند.

رنگ پودری الکتروستاتیک برای استفاده و پاشش به تجهیزات متفاوت تری نسبت رنگ های مایع نیاز دارد. در این رنگ باید هم رنگ و هم سطحی که قرار است رنگ آمیزی شود باردار شوند و یکی از آنها منفی و دیگری مثبت گردد تا میزان چسبندگی شان افزایش یابد و به این ترتیب رنگ به سطح بچسبد.

این رنگ ها بر خلاف رنگ های مایع به حلال نیاز ندارند و سازگاری بسیار بالایی با محیط زیست دارند همچنین خطر آتش سوزی و گسترش آن در این نوع رنگ نسبت به سایر رنگ ها بسیار محدود و کم است.

تفاوت رنگ الکترواستاتیک منحصر به موارد فوق نبوده و از نظر ماندگاری نیز این رنگ دوام و طول عمر بالاتری دارند.

بازار فروش رنگ الکترواستاتیک

بازار فروش رنگ الکترواستاتیک انواع مختلف رنگ الکتروستاتیک در بازار فروش رنگ توسط فروشنده این محصول در بازار ارائه شده است و خریداران می توانند در تماس با این فروشنده نسبت به ثبت سفارش آن اقدام کنند. سفارش این محصول از طریق وب سایت فروشگاهی فروشنده انجام می شود و خریداران می توانند از طریق همین وب سایت ثبت سفارش انواع این رنگ را انجام دهند.

در این وب سایت اطلاعات مربوط به فروشنده از قبیل شماره تلفن و لینک شبکه های اجتماعی وی قرار دارد و خریداران می توانند به راحتی از طریق راه های ارتباطی فوق اطلاعات تکمیلی اضافه بر سایت را به طور مستقیم از فروشنده این محصول جویا شوند و با شناخت بیشتری از این رنگ نسبت به سفارش آن اقدام کنند.

عرضه این محصول توسط مرکز ارائه کننده آن در بازار این رنگ به صورت عمده انجام می شود و کسانی که در زمینه صادرات این محصول فعالیت دارند می توانند با خرید در مقادیر بالا با نرخ های پایین آن را دریافت کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.