صادرات عمده رنگ پودری الکترواستاتیک

یک سیستم پوشش صنعتی به شکل یک پودر خشک است که به قطعات می چسبد و یک فیلم رنگی همگن ایجاد می کند. این برای اولین بار در ایالات متحده در اواخر دهه 1950 توسعه یافته بود، اما فقط در اوایل دهه 1960 بود که سیستم اکستروژن برای تولید مداوم ظاهر شد، زیرا قبل از ساخت این رنگ ها به صورت دسته ای در خمیرها انجام می شد. اگر به دنبال خرید رنگ پودری الکترواستاتیک عمده با ما همراه باشید.

صادرات عمده رنگ پودری الکترواستاتیک

3 نکته در مورد رنگ پودری الکترواستاتیک لوله

3 نکته در مورد رنگ پودری الکترواستاتیک لوله تنها روش استفاده از رنگ پودر بستر سیال بود، روشی که شامل غوطه ور شدن بستر برای رنگ آمیزی، پیش گرم شدن یا شارژ الکتریکی در یک حمام از پودر معلق است که ضعف زیادی در ارائه آن دارد. فیلم این امر کاربرد این پوشش ها را به محافظت در برابر خوردگی و عایق الکتریکی محدود می کند، زیرا گران بوده و تزئینی زیادی ندارند.

ویژگی های آن باعث می شود یک رنگ بسیار بادوام باشد، رنگ الکترواستاتیک لوله دارای یک پایان عالی و یک رنگ پایدار که برای محیط زیست بسیار محترم است، زیرا حاوی حلال یا اجزای مضر یا آلاینده نیست، همچنین پسماند تولید نمی کند، زیرا مازاد آن می تواند دوباره استفاده شود. این نوع رنگ فر را انتخاب کرد و در سال 2002 با اولین سرمایه گذاری در خطوط اکستروژن و کارخانه ها، با تنوعی بسیار زیاد، به یکی از معدود کارخانه های رنگ پودری در ایران تبدیل شد.

این نوع تولید پوشش های پودری از مخلوط رزین، سخت کننده، رنگدانه و مواد افزودنی که آسیاب می شوند شروع می شود تا زمانی که به شکل نهایی رنگ پودر برسند. بر اساس سیستم یا ترکیبی از رزین های پلی استر خالص با کاتالیزورهای بدون هم پیوند خورده است. آن ها دوام و مقاومت عالی در برابر پوشش بیش از حد را فراهم می کنند، در برابر تابش U.V پایدار هستند، که این محصول را برای فضای داخلی مناسب می کند، جایی که خواص مکانیکی خوب و مقاومت در برابر خوردگی نیز مورد نیاز است.

برخی از این رنگ ها  بر اساس ترکیبی از رزین های اپوکسی-پلی استر به تمام رنگ ها داده می شود. این رنگ ها ترکیبی از رزین های اپوکسی و پلی استر در رنگ های مجموعه ای از ویژگی ها را ایجاد می کند که آن ها را بسیار متنوع می کند، این نوع محصول به دلیل پخت بیش از حد، مقاومت بهتری در برابر زرد شدن نسبت به رنگ های پایه اپوکسی دارد.

برای استفاده از رنگ الکترواستاتیک، سه مرحله ساده مورد نیاز است:

تصفیه فلزی که باید رنگ شود: چربی زدایی قطعه و استفاده از یک لایه فسفات (آهن یا روی) با غوطه وری یا با استفاده از لنس دستی.

رنگ آمیزی شده: استفاده از اسپری رنگ پودری که به صورت الکترواستاتیکی به فلز می چسبد، روی قسمت های عموماً زمینی و رسانا این مرحله در یک کابین خاص انجام می شود که مقدار اضافی پودر را برای استفاده مجدد جمع آوری و کنترل می کند.

پخت: پختن قسمت پوشش داده شده با پودر در دمای 180 درجه سانتیگراد، به این ترتیب که رنگ پلیمری شده و پایان نهایی خود را بدست می آورد.

بازار فروش رنگ پودری الکترواستاتیک عمده

بازار فروش رنگ پودری الکترواستاتیک عمده مرکز فروش رنگ الکترواستاتیک این افتخار را دارد تا محصولاتی با کیفیت و عالی را به شما عزیزان مشتری ارائه کند. برای خرید این محصولات کافی است با ما تماس بگیرید و یا این محصولات را به صورت اینترنتی سفارش دهید و از تخفیف های ویژه ی ما بهره مند شوید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.