صادرات رنگ پودری الکترواستاتیک با بهترین کیفیت

امروزه صادرات رنگ پودری الکترواستاتیک یکی از بهترین و با کیفیت ترین محصولاتی است که در کشور تولید می شود. چراکه یکی از ابزار های می باشد که در تمامی مکان ها مورد استفاده قرار می گیرد و با توجه به کاربرد های متنوع این محصول توسط سازمان ها در ابعاد گوناگونی به صورت آنلاین سفارش می داده می شود.
همچنین این محصول یکی از باکیفیت ترین و بهترین انواع رنگ ها است که در بازار با قیمتی مناسب و ارزان عرضه می شود.

صادرات رنگ پودری الکترواستاتیک با بهترین کیفیت

مشخصات رنگ پودری صنعتی درجه یک

مشخصات رنگ پودری صنعتی درجه یک رنگ الکترواستاتیک یا کوره ای درجه یک، از نظر مقاومت و استحکام به میزان خیلی کم آلایندگی دارند. همینطور این رنگ ها بهترین گزینه برای صنایع فلزی می باشند.
چراکه این محصول به دلیل حلال نبودن، آلودگی کم و دوام و پایداری زیاد در عرصه صنعت امروز به طور وسیعی مورد استفاده قرار می گیرند.
بر این اساس استفاده از رنگ های پودری الکترواستاتیک به عنوان به روش رنگ کاری در سال های اخیر به طور قابل توجه ای افزایش داشته است. چراکه 15 درصد بازار را به خود اختصاص داده است و با رنگ های سنتی مایع رقابت می کنند.

در مقایسه این پودرها با رنگ های مایع می توان به موارد زیر اشاره نمود؛

 • خطر آتش سوزی ندارند.
 • تولید را تسریع می کند.
 • پوشش دهی عالی و ضخامت مورد نظر با یکبار پاشش بدست می آید.
 • این نوع رنگ به محیط زیست صدمه نمی رساند.
 • به متخصص و تعداد کارگر کمی نیاز دارد.
 • به سیستم تهویه هوای ضعیف تری احتیاج است.
 • باعث حدف کامل حلال ها و ضایعات مواد مصرفی می شود.
 • 99% از رنگ پودر قابل استفاده است.
 • هر کیلوگرم رنگ، مساحت بیشتری از جسم را می پوشاند.
 • در رنگ پودر، اشتباهات رخ داده شده قابل رفع است.
 • به سلامت افرادی که با پودر رنگ کار می کنند، آسیب نمی رساند.

چگونگی صادرات رنگ پودری به خارج

چگونگی صادرات رنگ پودری به خارج امروزه صادرات رنگ پودری به دلیل تعداد تولیدکنندگان، مصرف بالا و ظرفیت های بسیار مناسب، صنعت رنگ می تواند در حیطه ی صادرات غیر نفتی یکی از سود آورترین بخش ها باشد. لازم به ذکر است این محصول در مقیاس های بزرگ استفاده و خریداری می شود.

براین اساس تولیدات داخلی رنگ های الکترواستاتیک با دارا بودن استاندارد های جهانی، توانسته انتظارات از این محصول باکیفیت را برای تامین نیاز های داخلی و همچنین صادرات این محصول را افزایش دهد.

از آنجا که بسیاری از شرکت های تولید کننده در تهران و سایر شهرهای دیگر در امر صادرات این محصول همسایه خاورمیانه می باشند که محصولات با کیفیت خود را با مناسب ترین و ارزان ترین قیمت عرضه می نمایند. فروش هرچه بیشتر این محصول باکیفیت به بازار رنگ خارجی، نشان دهنده مرغوبیت این محصولات است.

فلذا مشتریان متقاضی خرید این محصول درجه یک با جستجو در آدرس سایت اینترنتی معتبر شرکت ها مراجعه و اطلاعات شرکت و برند تولیدی و ویژگی های هر محصول را بصورت جداگانه مشاهده نمایید و از واردات و صادرات انواع محصولات مطلع شوند و سفارش و خرید خود را با کمال اطمینان انجام دهند.

میزان سود حاصل از تولید رنگ پودری

میزان سود حاصل از تولید رنگ پودری میزان سود حاصل از تولید رنگ پودری ببه صرفه بودن ذاتی آنها از لحاظ اقتصادی همراه است

چراکه صرفه جویی در نیروی کار و کارایی سیستم به دلیل آموزش های بسیار کمتری آنکه آموزش های بسیار کمتری مورد نیاز می باشد تا با یک سیستم پودری کار شود. و هیچ نیازی به مخلوط کردن پودر با حلال ها و کاتالیست ها در کار نیست، بنابراین در هزینه های نیروی کار صرفه جویی بسیاری خواهد شد.

بر این اساس سیستم اعمال رنگ پودری می تواند راندمان بالاتری را به عمل پوشش دادن بی انجامد، که این امر باعث صرفه جویی بسیاری در پول و زمان می شود.

همچنین می توان بر روی کانوایرها در کنار یکدیگر برچیده شوند به طوری که در یک بازه زمانی قطعات بیشتری از خط تولید عبور کند و هزینه قطعات رنگ شده کم می شود.

همینطور قطعات بیشتری به طریق اتوماتیک پوشش داده می شوند به طریقی که پوشش پودری نه بریزد، و نه حرکت کند بدین ترتیب تعداد آمار قطعاتی که رنگ شده اند به طور محسوسی مشخص می شود و با کارایی بسیار بالا امکان رسیدن به راندمان بازدهی نهایی استفاده از 95% تا 98% پودر فراهم می آید. اگر به پاشش بیش از یک پودر رنگی نیاز باشد، تعویض رنگ سیستم در یک بازه زمانی نسبتا کوتاه امکان پذیر است و تا حدود 99% پودری که به طرف قلعه اسپری می شود و به روی قطعه نمی ایستد. و می تواند به سیستم بازگردانده شود.

در مجموع از آنجایی که این نوع پوشش های پودری در یک باز زمانی پخت، پخت کاملی را ایجاد می کنند و به نسبت رنگ های مایع مقاومتر می باشند، بنابراین در حین انجام جابجایی و بسته بندی کردن خسارات کمتری به قطعه وارد می شود. و این نتایج نیاز به تعمیر قطعه را بسیار کاهش می دهد و میزان برگشت قطعه رنگ شده کم می شود.

کارخانه تولید رنگ پودری الکترواستاتیک در ایران

کارخانه تولید رنگ پودری الکترواستاتیک در ایران از آنجا که رنگ ها برای اولین بار در تاریخ برای جهت زیبایی به کالاها وارد صنعت و عرصه زندگی شدند. از این رو زیبایی محصولات بسیار حائز اهمیت می باشد.

براین اساس در کشور کارخانه های بسیاری را می توان یافت که به عنوان تولیدکنندگان رنگ پودری الکترواستاتیک مشغول به فعالیت می باشند. این کارخانه ها با استفاده از دستگاه های مدرن و ماشین آلات به روز و به کمک نیروهای متخصص و پرتلاش، موفق شده اند اقدامات بسیار مثبتی در حوزه تولید این نوع از رنگ ها به ثبت برسانند.

شایان ذکر است این نوع از رنگ ها که توسط کارخانجات مجهز و به روز درمعرض تولید قرار گرفته و درخواست های بسیاری را به همراه دارند،و در طرف مقابل رنگ های مایع پایه حلال قرار دارند و دارای ویژگی های به وضوح بیشتر به نسبت آنها می باشد.

در این صورت اگر ما بخواهیم یکی از کارخانجات تولیدی بسیار موفق و نام آشنا در داخل کشور اشاره کنیم، می توان گروه تولیدی باژاک را نام برد. که علاوه بر رنگ های پاششی پودری، محصولات دیگری را نیز تولید می کنند که هر یک با استاندارد و کیفیت بسیار بالا به بازار ارائه می شود.

به همین دلیل رنگ های پودری الکترواستاتیک در بازار فروش، دارای مخاطب فراوانی می باشد. مشتریان و خریداران گرامی جهت سفارش و خرید این محصول با کیفیت، می توانند به سایت معتبر و یا فروشگاه ها مراجعه و با انتخاب محصول مورد نظر، اقدام به مشاوره و خرید نمایند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.