صادرات رنگ پلاستیک مادر

رنگ های پلاستیکی یکی از انواع رنگ های است که برای رنگ آمیزی سطوح دیوارهای داخلی و خارجی ساختمان ها استفاده میشود و در بسته بندی های متفاوتی وجود دارد.این رنگ ها حتی در طراحی و نقاشی هم کاربرد دارند و ب کار نقاشان و طراحان می آیند. رنگ ها در انواع تمام پلاستیکی و نیمه پلاستیکی وجود دارد. رنگ های تمام پلاستیک مرغوبیت کیفیت بالاتری دارند و تا حدودی قابلیت شستشوی بیشتری نسبت به نیمه پلاستیک دارند. رنگ های نیمه پلاستیک با این که مقاومت کمتری نسبت ب اب دارند ولی در بازار راحت تر یافت می شوند و قیمت کم تری هم نسبت به تمام پلاستیک دارند .

رنگ پلاستیک مادر بسیار مقرون به صرفه و مناسب است و باعث صرفه اقتصادی برای مصرف کننده می شود.رنگ های پلاستیکی به دلیل قیمت پایین و سهولت کاربرد بسیار مورد استقبال خریداران قرار گرفته است. به همین علت شما می توانید بعد از چند سال دوباره رنگ را تعویض کنید.

در رنگ آمیزی سطوح برای هر ۶ متر مربع مناسب ب یک کیلو گرم از رنگ پلاستیکی نیاز داریم.نسبت مخلوط کردن رنگ با آب، ده به شش است . بعد از مخلوط کردن با آب باید دو ساعت بماند . بعد از این دو ساعت شما می توانید به کمک قلم مو و یا پیستوله های رنگ آمیزی سطوحی  مانند دیوارها و سقف را  خودتان بدون کمک فرد متخصص انجام دهید.

صادرات رنگ پلاستیک مادر

قدرت رنگ دهی رنگ پلاستیک مادر

قدرت رنگ دهی رنگ پلاستیک مادر

قدرت رنگ دهی رنگ پلاستیک مادر بالاست.این رنگ ها از طیف رنگی سفید تا مشکی در بازار وجود دارند و شما می توانید هر رنگی را که دوست دارید تهییه کنید.این رنگ ها را حتی می توان با هم ترکیب کرد و رنگ های متعددی با خلوص متفاوتی ساخت .همچین مقاومت بالایی در برابر نور دارد.

پخش عمده رنگ پلاستیک از برند معتبر

پخش عمده رنگ پلاستیک از برند معتبر ش

بسته بندی این رنگ ها به صورت ۳۰۰ گرمی ، ۵۰۰ گرمی ، کیلویی ، دبه ای و حتی گالنی است که با توجه ب نیاز مصرف کننده و بازار به بازار عرضه می گردد . این محصولات هم ب صورت عمده و هم بصورت جزئی به فروش میرسند.

پخش عمده رنگ پلاستیک از برند های معتبر باعث کاهش هزینه مصرفی و آسودگی خیال شما میشود .شرکت های مختلفی در سراسر کشور در زمینه تولید رنگ‌های پلاستیکی فعالیت می کنند که برای خرید این رنگ ها می توانیم به نمایندگی های فروش این شرکت ها مراجعه داشته باشیم . چه مراجعه حضوری و چه اینترنتی . شرکت های تولید کننده این رنگ ها با فروش در نمایندگی های خود خرید این محصولات را برای مصرف کنندگان شان راحت‌ تر می‌کنند . این رنگها حتی به کشورهای مختلف هم صادرات می شوند .

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.