صادرات رنگ ساختمان گردویی ارزان

رنگ ساختمان گردویی از جمله رنگ هایی است که برای نقاشی داخلی ساختمان مورد توجه طراحان مد امروز قرار گرفته است. از این رنگ های بسیار زیبا و شکیل برای دکوراسیون های لوکس و گران قیمت استفاده می شود که البته به علت کیفیت و مقاومت خوب این رنگ ها و قیمت ارزانی که دارند، بازار صادراتی خوبی هم دارند.

صادرات رنگ ساختمان گردویی ارزان

مناسب ترین رنگ برای رنگ آمیزی درب ها

مناسب ترین رنگ برای رنگ آمیزی درب ها یکی از مناسب ترین نمونه های رنگ، برای رنگ آمیزی درب ها، رنگ گردویی که برای نقاشی نمای خارجی ساختمان و  درب های آپارتمان ها کاربرد گسترده ای دارد.

استفاده از این رنگ موجب جلا بخشیدن به نمای دکوراسیون داخلی و خارجی ساختمان می شود که به دلیل لوکس بودن و داشتن ظاهری بسیار زیبا و خیره کننده، توجه بسیاری از طراحان خوش ذوق نماهای داخلی و خارجی ساختمان ها را به خود جلب کرده است.

رنگ گردویی درب بیشتر برای عمارت های بسیار مجلل و گران قیمت استفاده می شود که علت اصلی این امر را می توان به جلای خاصی که با استفاده از این رنگ برای نوع درب مورد نظر ایجاد می شود، نسبت داد.

رنگ گردویی که در گروه رنگ های قهوه ای دسته بندی می شود یکی از زیباترین نمونه های رنگ برای انواع درب های ساختمان های مسکونی و غیر مسکونی است که نمای زیبایی را به این درب ها می دهد و باعث می شود، ساختمان شما، با کمترین هزینه ظاهری شیک و لوکس داشته باشد.

آشنایی با رنگ های صادراتی با کیفیت

آشنایی با رنگ های صادراتی با کیفیت اگر به دنبال مناسب ترین رنگ ساختمان صادراتی هستید، باید از بین جدیدترین و به روزترین نمونه های این رنگ که اغلب در گروه رنگ های خنثی دسته بندی می شوند، انتخاب کنید.

در حیطه صادرات، رنگ های متنوع، پرکاربرد و با کیفیت زیادی وجود دارند. که داخل کشور تولید و به سایر کشور ارسال می شوند. مهمترین خریداران رنگ های ساختمانی از ایران این کشورها هستند:

  • ترکمنستان
  • قرقیزستان
  • تاجیکستان
  • عراق
  • ترکیه

از گذشته تا کنون با وجود کیفیت عالی رنگ های ساختمانی متاسفانه این محصولات نتوانسته اند به عنوان رنگ های صادراتی در بازار های خارجی جایگاه صادراتی ویژه خود را به دست آورند.

علت عمده این امر را می توان به عدم معرفی کافی و مناسب این محصول در بازارهای صادراتی معرفی کرد. این محصولات با وجود کیفیت بسیار بالا در مقایسه با نمونه های خارجی کمتر شناخته شده هستند و لازم است تا در این زمینه توجهات بیشتری به این محصولات شود.

برای شروع یک صادرات موفق، انتخاب رنگ های مناسب و عامه پسند مانند رنگ ساختمانی گردویی می تواند بازدهی خوبی را به همراه داشته باشد.

این رنگ در گروه رنگ های خنثی دسته بندی می شود که در دکورهای خاص و لوکس استفاده های فراوانی دارد. بنابراین اگر در صادرات از این گونه رنگ ها استفاده شود، می توان این امید را داشت که به زودی جایگاه رنگ های ساختمانی باکیفیت ایرانی، که در سطح استاندارد های جهانی تولید می شوند، تثبیت شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.