صادرات رنگ ساختمانی نخودی به کشورهای همسایه

رنگ ساختمانی نخودی مانند رنگ استخوانی تهیه میشود. اگر مقدار رنگ ماش در ترکیب آن بیشتر اضافه شود ترکیب نهایی به شکل رنگ نخودی درمی آید و اگر در ترکیب آن رنگ مشکی بیشتر زده شود تمایل بیشتری به رنگ استخوانی پیدا میکند .که در رنگ آمیزی منازل کاربرد فراوان دارد.

صادرات رنگ ساختمانی نخودی به کشورهای همسایه

توصیه هایی برای انتخاب رنگ ساختمانی درجه یک

توصیه هایی برای انتخاب رنگ ساختمانی درجه یک از دیوارهای خاکستری روشن گرفته تا سبز مرکبی، انتخاب رنگ دیوار برای اتاق نشیمن یا استخر می تواند کاری دلهره آور باشد – اما اجازه ندهید که شما را تحت تأثیر قرار دهد. رنگ یک عنصر فوق‌العاده قدرتمند در طراحی داخلی است که می‌تواند همه چیز را از تغییر یک اتاق تا ایجاد حس یکپارچگی در خانه انجام دهد. انتخاب دقیقاً پالت رنگی مناسب برای خانه شما می تواند به طراحی شما کمک کند که برای شما منحصر به فرد باشد.

رنگ‌های خنثی گرم، رنگ‌های ثانویه، رنگ‌های تاکیدی – هنگام تزئین با رنگ، عوامل زیادی در طرح‌های رنگی طراحی داخلی نقش دارند.

قبل از اینکه برس ها و غلطک ها و مایع را برای دیوارهای اتاق خواب خود بشکنید، در اینجا چند نکته وجود دارد که به شما کمک می کند ترکیب رنگی مناسب برای فضای خود پیدا کنید.

در کمد خود نگاه کنید:

برای الهام گرفتن از رنگ به کمد خود نگاه کنید: آیا رنگ مورد علاقه واضحی دارید؟ بیشتر رنگ های گرم دارید یا رنگ های سرد؟ رنگ های زمینی یا رنگ های زنده؟ خنثی‌ها با رنگ‌های خنثی؟ آبی روشن، سرمه ای یا آبی ملایم؟ اگر کمد لباسی دارید که ترکیبی از رنگ های مختلف دارد، چند مورد از لباس ها را بردارید و در اتاق بگذارید. برای مثال، سعی کنید لباس‌ها را روی صندلی بپوشانید تا ببینید رنگ در آنجا چه احساسی دارد.

به این فکر کنید که چگونه می خواهید فضا را تغییر دهید؟

رنگ خانه یک ابزار فوق العاده قدرتمند است که نه تنها بر روحیه فضا تأثیر می گذارد بلکه می تواند اندازه و شکل فضا را کاملاً تغییر دهد. به عنوان مثال، اگر از رنگ غنی تری در دو دیوار مقابل استفاده کنید، اتاق باریک تر و صمیمی تر می شود. اما اگر دیوارهای روبه‌رو روشن‌تر هستند و از رنگ تیره یا سایه تیره‌تر در انتهای آن به عنوان دیوار برجسته استفاده می‌کنید، در واقع حتی یک اتاق کوچک را نیز عریض‌تر می‌کند. دیوارهای مایل به سفید و سفید بیشترین نور را به ارمغان می آورند. دیوارهای تیره تر باعث می شوند همه چیز دنج و بسته به نظر برسد. به خانه خود و عکس‌های طراحی داخلی خود نگاه کنید و ببینید رنگ‌های روشن‌تر و تیره‌تر روی دیوارهای مختلف چه تأثیری بر یک فضا – به‌ویژه یک فضای کوچک دارد.

آن را ساده نگه دارید.

انتخاب رنگ دیوار به این معنی نیست که هر اتاق در خانه شما رنگ متفاوتی خواهد داشت – در واقع، کاملا برعکس. بسیاری از طراحان داخلی و دکوراتورها خود را به گروه کوچکی از رنگ‌های رنگ داخلی محدود می‌کنند که حال و هوای مورد نظر آنها را تداعی می‌کند و سپس از آن رنگ‌های اتاق در سراسر طراحی خانه استفاده می‌کنند. این نه تنها به شما کمک می‌کند از تضاد رنگ‌ها جلوگیری کنید، بلکه به کل پروژه حس منسجمی را از اتاقی به اتاق دیگر می‌دهد تا حس یک کل واحد را ایجاد کند. انسجام همچنین باعث می شود فضای کوچک بزرگتر احساس شود.

پایان را فراموش نکنید.

رنگ نه تنها در رنگ‌های مختلف وجود دارد، بلکه در رنگ‌های مختلفی نیز وجود دارد، و قبل از اینکه به فروشگاه رنگ بروید، باید بدانید که کدام رنگ برای پروژه شما بهترین است. پنج نوع اصلی رنگ وجود دارد که بر اساس براق بودن آنها طبقه بندی می شوند: مسطح/مات، پوسته تخم مرغ، ساتن، نیمه براق و براق. هر پرداخت بر روی ظاهر رنگ در رنگ‌های خاصی که مد نظر شماست تأثیر می‌گذارد، بنابراین مطمئن شوید که رنگ خود را در پوشش مناسب آزمایش کنید تا مطمئن شوید که محصول نهایی چگونه خواهد بود.

آزمایش کنید.

قبل از اینکه به یک روند رنگ خاص متعهد شوید و چندین قوطی رنگ بخرید، یک یا دو رنگ را در فضا امتحان کنید تا بفهمید چه چیزی را بیشتر دوست دارید. نمونه‌های رنگ یا تراشه‌های رنگ را روی دیوار نگه دارید تا ببینید که چگونه با نورهای مختلف اتاق شما (اعم از نور مصنوعی یا طبیعی) در ساعات خاصی از روز واکنش نشان می‌دهند. بهتر است چند نمونه رنگ و مربع رنگ روی دیوار خود تهیه کنید تا بهترین احساس را نسبت به ظاهر محصول نهایی داشته باشید. چند رنگ پررنگ و سپس چند رنگ روشن را امتحان کنید. هر چیزی را که می‌توانید آزمایش کنید – دیوارهای آبی، رنگ‌های سبز، مایل به قرمز، ارغوانی،زرشکی – تا ببینید واقعاً چه چیزی با شما صحبت می‌کند.

مختصری در مورد انواع رنگ ساختمانی

مختصری در مورد انواع رنگ ساختمانی رنگ روغن:

رنگ‌های روغنی از سرب سفید به عنوان پایه استفاده می‌کنند و در سه لایه پرایمر، لایه زیرین و پوشش نهایی اعمال می‌شوند.

رنگ مینا

این نوع رنگ با افزودن سرب یا روی به لاک تولید می شود.

رنگ امولسیونی

رنگ سیمانی

رنگ قیری

رنگ آلومینیوم

رنگ ضد خوردگی

رنگ لاستیک مصنوعی

تضمین کیفیت انواع رنگ ساختمانی

تضمین کیفیت انواع رنگ ساختمانی برای مدیران پروژه، آنها ملزم به داشتن دانش کامل در مورد این حوزه از تخصص هستند. آنها با تمام آخرین روندها بسیار به روز شده اند و در عین حال درگیر استفاده از یک نرم افزار مدیریت پروژه خاص شده اند. کار با استفاده از این ابزار بسیار آسان‌تر بوده است، وظایف سازمان‌دهی شده‌تر هستند و اعضای خدمه با استفاده از این نرم‌افزار به خوبی نظارت می‌شوند.

پیمانکاران نقاشی در انتخاب بهترین محصولات در میزان تولید رنگ و اجرای بهترین روش ها و شیوه های رنگ آمیزی بسیار دقیق عمل می کنند تا فراتر از انتظارات کارفرما باشند. اما امروزه فناوری های نرم افزاری وجود دارد برای استفاده از آن‌ها که قطعاً می‌تواند به مدیریت پروژه‌ها و خدمات نقاشی کمک کند، و بنابراین، راهی آسان برای دستیابی به هدفی که برای مشتریان خود تعیین کرده‌اند.

به خاطر داشته باشید که انتخاب رنگ با کیفیت عالی در نهایت می تواند هزینه های پروژه را کاهش دهد در حالی که عملکرد به طور مداوم بهبود می یابد.

مراکز تولید رنگ ساختمانی نخودی باکیفیت

مراکز تولید رنگ ساختمانی نخودی باکیفیت طبیعتا جهت برخورداری از رنگ با کیفیت و مرغوب باید به مراکز خرید عمده در بازارهای رنگ هر منطقه مراجعه کرد.

خرید در این زمینه میتواند به صورت حضوری و یا به صورت سفارش اینترنتی انجام شود.

مراکز تولید رنگ ساختمانی نخودی باکیفیت نیز در کشور در کارخانجات تولید رنگ صنعتی و ساختمانی به صورت عمده به فروش میرسد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.