شرکت فروش رنگ اکریلیک یک کیلویی

رنگ اکریلیک یک کیلویی طرفداران بسیاری را به خود اختصاص داده است. از همین جهت شرکت های مختلفی به فروش رنگ آکریلیک فعالیت دارند و سعی دارند تا تامین این رنگ را به نحوی انجام دهند که در فرآیند فروش آن واسطه ای وجود نداشته باشد تا این محصول با قیمت بسیار نازلی در اختیار متقاضیان قرار گیرد. شما نیز اگر قصد خرید این محصول را دارید می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره ویژگی ‌های رنگ اکریلیک با ما در ادامه این مطلب همراه باشید.

شرکت فروش رنگ اکریلیک یک کیلویی

مواد اولیه برای ساخت رنگ اکریلیک

مواد اولیه برای ساخت رنگ اکریلیک رنگ آکریلیک یک رنگ شیمیایی است که درخشندگی و دوام بالایی دارد و مواد اولیه به کار رفته در این رنگ در دو دسته پایه نفتی و پایه آب تقسیم می شوند که نمونه هایی که بر پایه آب هستند، به آسانی در آب حل و سریعا خشک می شوند و فرآیند رنگ آمیزی با آن ها سریع تر انجام می گردد و سطح رنگ شده سخت و آسیب پذیر می‌ شود.

مواد اولیه برای ساخت رنگ اکریلیک به عبارت زیر می باشد.

  • رنگدانه: رنگدانه‌ ها یکی از اصلی ترین مواد اولیه موجود در انواع رنگ ها به ویژه رنگ آکریلیک می باشند که در دو نوع معدنی و یا شیمیایی تولید می‌ شوند.
  • رزین: رزین ها نیز یکی از مهم ترین مواد اولیه در فرآیند تولید رنگ های آکریلیک می باشند که بر اساس آن ها تمامی ذرات رنگدانه ها به یکدیگر می چسبند. به طور کلی رزین ها در نمونه ‌های مختلفی به تولید می ‌رسند که رزین ‌های رنگ های آکریلیک تحت عنوان رزین های آکریلیکی شناخته می ‌شوند که بر پایه آب هستند.
  • پر کننده: این موارد نیز یکی دیگر از اصلی ترین مواد اولیه در فرآیند تولید رنگ های آکریلیک به حساب می‌ آیند که خاصیت ضد اسیدی، خمیر کردن و جاذب رطوبت را به رنگ های آکریلیک می بخشند.
  • مواد افزودنی: برای دادن خواص خاصی به رنگ های آکریلیک مانند مقاومت در برابر خراش و کپک، خشک شدن سریع و مقاومت خمشی از افزودنی های مختلفی استفاده می شود. به طور کلی استفاده از افزودنی ها در رنگ ها امروزه بسیار گسترش یافته است که خواص جدیدی را به آن ها می بخشند.

توزیع عمده رنگ اکریلیک یک کیلویی

توزیع عمده رنگ اکریلیک یک کیلویی رنگ های آکریلیک جزو پر کاربرد ترین انواع رنگ ها می باشند که در بسته بندی های مختلف عرضه بازار می ‌شوند. یکی از رایج ترین انواع آن ها نمونه های یک کیلویی می باشد که متقاضیان بسیاری را به خود اختصاص می ‌دهند. از همین جهت توزیع عمده رنگ آکریلیک غالباً توسط عرضه کنندگانی که تولید کنندگان این رنگ ها در اقصی نقاط کشور مد نظر قرار داده اند، به انجام می رسد.

پخش عمده رنگ آکریلیک موجب می‌ شود تا واسطه ها در فرآیند فروش این محصول به حداقل برسند و این رنگ در حجم عمده با نازل ترین قیمت در اختیار تامین کنندگان و خریداران عمده قرار گیرد.

شما نیز برای سفارش کلی رنگ ‌آکریلیک می توانید از طریق راه های ارتباطی با مشاوران فروش این سایت ارتباط بگیرد. چرا که این سایت یکی از مراکزی است که به توزیع عمده این محصول با قیمت مناسب فعالیت دارد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.