سفارش عمده رنگ روغنی پذیرایی

هنگامی که مشتریان به صورت عمده اقدام به سفارش رنگ روغنی پذیرایی می نمایندT می توانند این محصول را با قیمت بسیار مناسب تری نسبت به تک فروشی تهیه نمایند. چرا که در خرید عمده درصد سود های فروشندگان بسیار مناسب تر می شود و این امر موجب می گردد تا قیمت تمام شده کالا برای مشتریان بسیار مناسب و مقرون به صرفه گردد. بنابراین بهتر است به صورت یک جا و عمده آن را تهیه کنید تا قیمتش برایتان مناسب تر شود.

سفارش عمده رنگ روغنی پذیرایی

ویژگی های رنگ روغنی پذیرایی

ویژگی های رنگ روغنی پذیرایی رنگ روغنی پذیرایی نیز مانند اغلب کالاهایی که در این محیط مورد استفاده قرار می گیرد، باید متناسب با فضا انتخاب شود تا هارمونی رنگ ها در این محیط حفظ شود. از جمله ویژگی هایی که این رنگ ها دارا هستند، این است که به دلیل وجود روغن در این رنگ ها در هنگام ترکیب آنها جهت رقیق نمودنشان به هیچ عنوان از آب استفاده نمی‌شود و به همین خاطر نقاشان از حلالهایی برای رقیق نمودن این رنگ ها استفاده می کنند که دارای بوی نامطبوعی هستند.

در نتیجه جایی که از این رنگ ها در آن استفاده شده باشد حتی ممکن است تا چند روز بعد استفاده، بوی بد در آن محیط بماند. علاوه بر این، رنگهای روغنی که در پذیرایی استفاده می شوند نسبت به دیگر رنگ ها مدت زمان بیشتری طول می کشد تا خشک شوند و این امر موجب می‌شود که پروسه اجرای این کار طولانی شده و قیمت تمام شده آن بالا رود. اما از آنجایی که رنگ های روغنی، رنگ هایی هستند که قابلیت شستشو را دارا هستند، پس از اینکه بر روی سطوح استفاده شدند کاملاً به وسیله مواد شوینده و دستمال قابل پاک شدن می باشند.

راهنمای جامع خرید رنگ روغنی

راهنمای جامع خرید رنگ روغنی برای خرید رنگ روغنی می بایست ابتدا از استاد کار خود مشورت بگیرید که رنگ روغنی براق یا رنگ روغنی نیمه مات و مات برای محیط مناسب تر است و سپس نسبت به خرید نوع مناسب اقدام کنید. عموما از رنگهای روغنی براق به دلیل پوشش بسیار مناسبی که دارند برای رنگ کردن قاب پنجره، نرده و دیوارها استفاده می شوند.

به دلیل اینکه این رنگ ها براق هستند، موجب انعکاس نور در محیط می‌شوند و در نتیجه محیط را روشن تر و لوکس تر جلوه می دهند. این رنگ ها کاملاً قابل شستشو می باشند و به وسیله یک ماده شوینده و دستمال قابل پاک شدن هستند.
رنگهای روغنی مات نسبت به نوع اول از طرفداران کمتری برخوردارند. چرا که این رنگ ها قابلیت شستشو ندارند و اگر بر روی آنها لکه به وجود بیاید، قابل پاک شدن نیستند. علاوه بر این، این رنگ ها میزان نور کمتری انعکاس می دهند.

برای ثبت سفارش رنگ و اطلاع از قیمت جدید رنگ می توانید به وب سایت ما مراجعه نمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.