سفارش بهترین رنگ پودری الکترواستاتیک عمده

سفارش بهترین رنگ پودری الکترواستاتیک عمده در انواع و اشکال مختلفی پذیرفته می شود که خریدار توانسته است آن به صورت بدون واسطه و در قیمت های باصرفه ای تهیه نماید، لذا به دلیل تنوعی که در طرح ها و مدل های رنگ وجود دارد حق انتخاب خریدار بالا بوده و می تواند متناسب با نیاز خود و بودجه ای که در اختیار دارد آن را تهیه کند.

سفارش بهترین رنگ پودری الکترواستاتیک عمده

روش استفاده از رنگ صنعتی پودری

روش استفاده از رنگ صنعتی پودری رنگ صنعتی پودری به چهار روش استفاده و اجرا می شود که در اینجا به توضیح هر روشی از آنها می پردازیم:

  • پیش گرما: ابتدا سطح به اندازه کافی حرارت داده و بعد رنگ بر روی آن اجرا خواهد شد به همین دلیل رنگ اجرا شده دارای چسبندگی بالایی است، در نتیجه مقاومت بالایی در برابر جدا شدن یا خراشیدگی دارد و در قطعات کوچک که دارای پیچیدگی زیاد و ضخامت های بالایی است اجرا می شود.
  • پس گرما: از متداول ترین روش رنگ آمیزی پودری است که در ابتدا سطح رنگ آمیزی شده و بعد تحت گرما یا حرارت قرار می گیرد، این روش به دو صورت دستی و اتوماتیک و راحت تر انجام می شود که از مزایای آن اجرای رنگ باکیفیت با سرعت خروجی بالایی می باشد.
  • مشعل پاش: همزمان با اینکه تفنگ پاش رنگ را به سطح می پاشید شعله نیز به همان قسمت هدایت می شود و از این روش می توان در مناطق کم امکانات و دور افتاده استفاده نمود چون نیاز به برق و کوره ندارد، در نتیجه این رنگ مقاومت زیادی در برابر کندگی و خراشیدگی نداشته و در مدت زمان کمتر و در قطعات بزرگ نیز اجرا می شود.
  • مادون قرمز: بعد از اعمال رنگ سطح مورد نظر زیر مادون قرمز قرار می گیرد که قطعات بزرگ تر از کوره یا قابل اشتعال با این روش رنگ می شود و در مدت زمان بیشتری نیز رنگ آمیزی انجام می شود.

پخش مستقیم رنگ پودری الکترواستاتیک عمده

پخش مستقیم رنگ پودری الکترواستاتیک عمده پخش مستقیم رنگ پودری الکترواستاتیک عمده به صورت بدون واسطه و در بهترین قیمت ها انجام می شود که کیفیت های بالای محصول در این بخش مورد توجه قرار گرفته است، مشتری نیز می تواند محصول را بسیار باصرفه و با اطمینان بالایی خریداری کند.

ارائه رنگ الکترواستاتیک در انواع و اشکال مختلفی انجام می شود که خریدار می تواند متناسب با نیاز خود و کاربرد رنگ آن را تهیه کند، این رنگ براحتی اجرا شده و دور پوشانی و پوشش دهی آن به خوبی انجام می شود که علاوه بر آن خواص فیزیکی و شیمیایی ایده آلی را به همراه داشته است.

رنگ پودری بدون حلال بوده و قابل بازیافت می باشد که دوستدار طبیعت نیز می باشد، لذا بعد از اجرا نیز مقاومت خوبی در برابر شرایط مختلف آب و هوایی خواهد داشت.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.