سفارش انواع رنگ پلاستیکی 4 کیلویی

رنگ پلاستیک 4 کیلویی یکی از انواع مقرون به صرفه ی رنگ پلاستیکی است. ساختار رنگ پلاستیکی به گونه ایست که بعد از باز کردن در ظرف مایعی بسیار سفت و غلیظ داخل آن قرار دارد، این مایه را باید در تشتی ریخته و با مقداری آب مخلوط کنید تا به غلظت مناسب برسد، سپس می توانید از آن استفاده کنید. رنگ پلاستیک رنگی کدر است و به علت خوابیدن درست روی دیوار مشتریان را به خود جذب می کند. در این مقاله بیشتر به این رنگ می پردازیم:

سفارش انواع رنگ پلاستیکی 4 کیلویی

بسته بندی رنگ های پلاستیکی 4 کیلویی

بسته بندی رنگ های پلاستیکی 4 کیلوییرنگ پلاستیکی در انواع ۱، ۲ و ۴ کیلویی در بازار موجود است، این رنگ ها در سطل های در بسته تولید و نگهداری می شوند، اگر پس از خرید مقداری از رنگ را در تشت با آب مخلوط و استفاده کردید و بقیه ی آن باقی ماند، باید دوباره در سطل را بسته و آن را نگهداری کنید،

اگر در  سطل باز بماند رنگ خشک می شود و دیگر قابل استفاده نیست اما با در بسته تا یک سال هم دوام می آورد، در بسته بندی رنگ به استفاده ی طولانی مدت از آن فکر شده است.

خرید رنگ در بسته بندی های ۴ کیلویی بسیار مقرون به صرفه تر از خرید دربسته بندی ۱ کیلویی است، با اینکه میزان رنگ آن چهار برابر از یک کیلویی است، قیمت آن چهار برابر نیست.

در تولید این رنگ ها به نگهداری طولانی مدت آن فکر شده است پس نگران نباشید و اگر مقداری از رنگ باقی ماند می توانید آن را نگهداری کنید، به علاوه رنگ های پلاستیکی دارای طیف وسیعی هستند و ممکن است اگر دوباره بخواهید برای قسمتی رنگ تهیه کنید دچار اشتباه شوید و برای مثال به جای سفید یخچالی، سفید استخوانی بخرید، اما اگر از اول مقدار رنگ مورد نیاز خود را تهیه کرده باشید، دیگر از این بابت نگرانی نخواهید داشت‌.

روش های خرید رنگ پلاستیکی 4 کیلویی

روش های خرید رنگ پلاستیکی 4 کیلوییبرای خرید رنگ مورد نیازتان روش های مختلفی وجود دارد، یکی از روش ها خرید از مغازه های مصالح و یا ابزار فروشی است، این مغازه ها به نوعی واسطه ای میان تولید کننده و خریدار هستند و باعث می شوند قیمت برای خریدار بالاتر برود.

یک روش خرید رنگ خرید بدون واسطه  از ماست. ما واسطه ها را حذف کرده ایم و به همین دلیل قیمت نهایی خرید برای شما بسیار به صرفه خواهد بود. برای اطلاع از قیمت و خرید رنگ پلاستیکی در بسته بندی های ۴ کیلویی می توانید با همکاران ما مشورت کنید و مناسب ترین رنگ را انتخاب کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.