سفارش آسان رنگ ساختمانی بی بو

رنگ ساختمانی بی بو در معماری و فراتر از طراحی داخلی یا آن عملکردی برای تمایل به زیباسازی و تکین بندی نتیجه یا علامت گذاری اختلافات بین آن و بر اساس تازه بودن، ظرفیت، اصالت و غیره است. باید درک کنیم که رنگ بی بو، متغیر برجسته در طراحی ساختمان است. قصد سفارش رنگ ساختمانی با آسان ترین روش را دارید. با ما همراه باشید تا شما را راهنمایی کنیم.

سفارش آسان رنگ ساختمانی بی بو

راهنمای انتخاب رنگ ساختمانی

راهنمای انتخاب رنگ ساختمانی  نقش مهم در زیبایی شناسی (صرف نظر از زمانها ، سلیقه ها یا روندها) عملکرد عملی که با رنگ در معماری مرتبط است، به مجموعه ای از عواملی منتهی می شود که باید در مورد ساختمان آینده که باید ساخته شود بدانیم. به عنوان مثال؛ برای خنک کردن یا گرم کردن فصصای داخلی ، با توجه به میزان جذب بیشتر یا کمتر نور خورشید یا آن عملکرد نمادین ، ​​با نکات معنوی ، نامحسوس ، حساس و حتی روانشناختی در ارتباط است ، یا شکل دادن به جایی که وجود ندارد ، برای جدا کردن ، روشن کردن فضاها و غیره. .

در نهایت ، انتخاب یک رنگ یا رنگ دیگر ، تا حدی شخصیت ساختمان ما را مشخص خواهد کرد. برای ایجاد یک منظره بصری ، معماری و رنگ باید با هم هماهنگ باشند اما اهمیت رنگ در معماری و رنگ در ساختمان ها چقدر است.

روانشناسی رنگ و تعریف آن

تئوری رنگ و روانشناسی رنگها بسیار گسترده است و تعریف آن می تواند چند مقاله را در بر بگیرد ، اما به طور خلاصه می توانیم آنرا تعریف کنیم ، حسی که در پاسخ به تحریک چشم و مکانیسم های بی قرار آن ، با انرژی سبک ایجاد می شود. طول موج خاصی دارد.

 

اتفاقی که وقتی یک شیء از یک رنگ خاص را درک می کنیم ، این است که سطح آن جسم بخشی از فانتوم نور سفید را نشان می دهد که بقیه را دریافت و جذب می کند. نور سفید از 3 رنگ اصلی تشکیل شده است: قرمز عمیق ، سبز و آبی بنفش.

باید در نظر گرفت که رنگ یک کیفیت ثابت از اشکال نیست ، یعنی می تواند با توجه به نور محیط تغییر کند و از طریق رنگ می توان احساسات ، ایده ها و احساسات و یا حتی بیشتر سبز را بیان کرد یا رنگ سبز را ایجاد کرد. همانطور که بعداً خواهیم دید عمومی از یک مکان به جای جای دیگری عبور می کند.

بدیهی است ، رنگ باعث ایجاد اثرات و درک هایی می شود که ابتدا باید آنها را درک کنیم:

اگر به معنای رنگ بگردیم ، رنگهای مختلف احساساتی را به ما می دهند ، بسیاری از اینها به طور طبیعی ، و برخی دیگر که ما از لحاظ فرهنگی یاد گرفته ایم و برای کشورهای غربی مانند کشورهای شرقی یکسان نیستند.

بهترین فروشنده رنگ ساختمانی بی بو

بهترین فروشنده رنگ ساختمانی بی بو مجموعه ما بدون شک بهترین فروشنده رنگ ساختمانی بی بو است. زیرا مجموعه ما دست به پخش کلی رنگ به تمام کشور نموده است. شما عزیزان و مشتریان گرامی می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون محصولات و مجموعه ما، استعلام قیمت انواع رنگ و یا ثبت سفارش و خرید رنگ ساختمانی با ما تماس حاصل نمایید. ما تخفیف های ویژه را برای شما در نظر گرفته ایم که با شنیدن آن ها شوکه می شوید!

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.