سایت فروش رنگ روغنی استخوانی

رنگ روغنی استخوانی با استفاده از مواد اولیه مرغوب تهیه می شود. این نوع از رنگ ها زیبایی خاصی به محیط می دهند، و قابلیت شست و شو دارند. به منظور رقیق شدن این نوع از رنگ ها از تینر، نفت یا بنزین استفاده می شود. رنگ های روغنی برای انواع سطوح فلزی، گچی، چوبی و … مورد استفاده قرار می گیرند و تنوع فراوانی دارند. سایت فروش رنگ روغنی استخوانی، محصولاتی درجه یک و با کیفیت ارائه می کند.

سایت فروش رنگ روغنی استخوانی

نکات خواندنی درباره رنگ روغنی

نکات خواندنی درباره رنگ روغنی در این قسمت به نکات خواندنی درباره رنگ روغنی پرداخته ایم. با مطالعه این نکات اطلاعات جذابی در مورد رنگ های روغنی به دست خواهید آورد. از روغن های روغنی به طور معمول برای پوشش دیوارها و رنگ ساختمان استفاده می کنند.

این رنگها تفاوت عمده ای با رنگها  آکریلیک و پلاستیکی دارند. رنگ های روغنی ضد آب هستند و رطوبت به کیفیت این رنگها هیچ گونه آسیبی نمی رساند. زمانی که رنگ های روغنی در معرض هوا قرار گیرند به مرور زمان خشک می شوند، پس بهتر است هنگام عدم استفاده از محصول درب آن را به خوبی ببندیم.

در حالت کلی رنگ های روغنی دو نوع مات و براق دارند. نوع براق در مقایسه با نوع مات از استحکام بیشتری برخوردار است و به دلیل شفافیت بالا، موجب انعکاس نور می شود و روشنایی زیادی در محیط به وجود می آورد. همچنین انواع براق به راحتی شسته می شوند و بر خلاف انواع مات هیچ لکی بر روی آنها باقی نمی ماند.

رنگ های روغنی را با استفاده از ابزارهای مختلف مانند پیستوله، غلتک، قلم مو و … بر روی سطوح اعمال می کنند. بعد از استفاده از قلم مو بهتر است روی سطح مورد نظر غلتک بکشیم تا کاملا هموار شود. انواع رنگ مات در مقایسه با رنگ های براق روغنی بوی بیشتری دارند. بهترین پوشش برای سطح پنجره های فلزی رنگ های روغنی هستند. در حالت کلی در 1 کیلو رنگ روغن، می تواند 4 متر مربع را پوشش دهد.

قبل از استفاده از رنگ روغن، ابتدا روی سطح مورد نظر را روغن کاری می کنند، بتونه می زنند و سپس سمباده می کشند تا آماده رنگ آمیزی شود. رنگ روغن مانع از فرسایش سطوح فلزی می شود.

خرید انواع رنگ روغنی استخوانی

خرید انواع رنگ روغنی استخوانی با خرید رنگ استخوانی، یکی از بهترین محصولات را جهت پوشش سطوح مختلف، تهیه خواهید کرد.

قیمت روز رنگ های استخوانی همواره در حال نوسان است و به عوامل مختلفی بستگی دارد. با خرید انواع رنگ روغنی استخوانی به صورت عمده، در هزینه تهیه محصول صرفه جویی خواهید کرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.