راهنمای فروش رنگ روغنی صنعتی

یکی از رایج ترین و پر طرفدارترین رنگ های جهت رنگ آمیزی ساختمان رنگ روغن است. این نوع رنگ با تنوع رنگی بالا دارای روش استفاده و کاربرد آسان نسبت به سایر انواع رنگ های ساختمانی است. این مرکز با ارایه و فروش رنگ روغنی صنعتی مرغوب و با کیفیت در تلاش جهت ارایه خدمتی نوین و متمایز می باشد.

راهنمای فروش رنگ روغنی صنعتی

آموزش کار کردن با رنگ روغنی

آموزش کار کردن با رنگ روغنی رنگ روغن یکی از بهترین و ابتدایی ترین انواع رنگ جهت پوشش دیوار و سقف است. رنگ روغنی مانند سایر رنگ ها دارای انواع مختلفی است که این اختلاف ناشی از نوع حلال مورد استفاده است. این رنگ را می توان جهت پوشش بخش های مختلفی مانند دیوار، در و پنجره به کار برد.

معمولا رنگ روغن را بر روی سطوح گچی مورد استفاده قرار می دهند البته با ایجاد زیر ساخت مناسب می توان از آن بر روی مصالح مختلف نیز استفاده کرد. ایجاد زیر ساخت مناسب و یکدست در این مورد از طریق بتونه کاری حاصل می شود. جهت رنگ کاری با استفاده از رنگ روغن بایستی مراحل زیر را مد نظر قرارداد:

  1. در ابتدای کار بایستی بتونه مورد نظر و مناسب را تهیه و کلیه سطح مورد نظر را با بتونه کاری یکدست و صاف نمود.
  2. بعد از خشک شدن بخش بتونه کاری با استفاده از سمباده کلیه قسمت ها را صاف و یکدست نمایید.
  3. بعد از انجام سمباده کاری گردو غبار ایجاد شده را تمیز و سطح را کاملا گردگیری نمایید
  4. سپس با استفاده از یک قلم مو و یا قلتک بخشی از رنگ را بر روی سطح مورد نظر مالیده این مرحله به مرحله آستری نقاشی با رنگ روغن معروف است. در این مرحله بایستی با یک لایه از رنگ تمام سطح مورد نظر را پوشاند.
  5. بعد از خشک شدن لایه اولیه یا همان استری نوبت به لکه گیری با بتونه مخصوص است.
  6. بعد ار گذشت 12 تا 24 ساعت سطح خشک شده را دوباره سمباده کشیده و گرد و غبار حاصل را تمیز نمایید.
  7. اکنون نوبت به دومین لایه رنگ آمیزی و سپس سومین لایه آن می رسد به طور معمول سه مرحله رنگ آمیزی برای ایجاد سطحی صاف و یک دست کافی است اما در صورت لزوم می توانید از مراحل بیشتری نیز استفاده کنید.

ثبت سفارش رنگ روغنی صنعتی

ثبت سفارش رنگ روغنی صنعتی ما به عنوان مرکز خرید رنگ روغن با فروش کلی رنگ روغن با کیفیت و مرغوب در کنار شما هستیم. شما با خرید رنگ روغن با کیفیت در رنگ های متنوع و مطابق با سلیقه تان می توانید جلوه ای چشم نواز و زیبا به محیط زندگی تان هدیه دهید.
لازم به ذکر است که قیمت پایین محصول به هیچ وجه نشان دهنده عدم کیفیت آن نبوده بلکه شما با خرید رنگ روغن از ما در حجم بالا علاوه بر برخورداری از محصولی با درجه عالی و مرغوب از قیمتی مقرون به صرفه و اقتصادی نیز برخوردار می شوید. جهت ثبت سفارش و خرید این کالای پر طرفدار در حجم مورد نظر کافی است با ما در تماس باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.