راهنمای خرید رنگ روغنی طلایی

رنگ روغنی طلایی از پرکاربردترین رنگ‌های روغنی است که توسط شرکت‌های تولیدی مختلفی تولید می‌گردد.از مزایای استفاده از رنگ منگنز و پلاستیک طلایی مرغوب، این است که هر قدر پودر بیشتری در کیلر اضافه شود، رنگ مناسب و مرغوبی را به دست می‌آوریم. برای خرید این محصول، لازم است با راهنمای خرید آن آشنا شوید. در واقع باید به موارد کیفی، برند تولیدی محصول و همچنین ترکیبات رنگ اشراف کامل داشته باشید. بدین رو مراکز فروش رنگ روغنی علاوه‌بر مشاوره، کاتالوگ رنگ را نیز به شما ارائه می‌دهند.

راهنمای خرید رنگ روغنی طلایی

مراحل تولید رنگ روغنی طلایی

فرمولاسیون رنگ‌های روغنی با رنگ‌های ساده متفاوت است. در مراحل تولید رنگ روغنی طلایی، مانند سایر رنگ‌های روغنی، از تینر استفاده می‎‌شود. به این معنا که تینر، پایه ساخت اینگونه رنگ‌ است. در تولید این محصول، رنگدانه طلایی را در روغنی خشک شونده محلول می‎‌نمایند.

کیفیت نهایی رنگ روغنی، بسته به نوع رنگدانه، ترکیبات مؤثر در تولید رنگ و همچنین نحوه تولید و فرآوری رنگ متغیر خواهد‌ بود. شرکت‌های تولیدی داخلی در سال‌های اخیر همگام با تکنولوژی جهانی در حوزه تولید رنگ‌های صنعتی، تولید انواع رنگ‌ها با بهترین کیفیت را در دستور کار قرار داده‌اند.

عمده‌ترین روغنی که در تولید رنگ روغنی استفاده می‌شود، روغن حاصل از بذر کتان است. همچنین رنگدانه‌های به کار رفته در تولید رنگ روغنی طلایی معمولاً پایه‌ای پلیمری دارند.
علاوه بر این ترکیبات، رقیق‌کننده‌ها، خشک‌کننده‌ها، افزودنی‌های مرطوب‌کننده و رزین مهمترین ترکیبات به‌کار رفته در تولید رنگ روغنی طلایی است. نسبت این ترکیبات با توجه به فرمولاسیون هر برند و شرکت متفاوت است. در نتیجه کیفیت، جلا و ماندگاری رنگ هم متفاوت خواهد بود.

مراحل تولید رنگ روغنی طلایی

قیمت عمده رنگ روغنی طلایی

 

قیمت عمده رنگ نسوز روغنی طلایی و رزین اکریلیک یکی از پارامترهایی است که در زمان خرید رنگ روغنی مورد توجه می‌باشد. قیمت عمده این نوع رنگ با توجه به پارامترهای مختلفی مانند برند تولیدکننده رنگ، حجم رنگ، کیفیت و همچنین نوسانات بازار داخلی و جهانی و نوع فروش به صورت مستقیم یا با واسطه متغیر خواهد بود.

عموماً خریداران عمده این محصول ترجیح می‌دهند، خرید خود را از طریق مراکزی انجام دهند که به صورت بدون واسطه، تولیدات شرکت‌های مختلف را عرضه می‌نمایند.

مراکز پخش کلی رنگ، علاوه بر ارتباط مستقیم با تولیدکنندگان، محصولات متنوعی را با قیمت ارزان و اقتصادی ارائه می‌کنند. بدین‌جهت که دلالان را در فرآیند خرید و فروش حذف می‌نمایند. بنابراین قیمت تمام شده محصولات در این مراکز فروش کمتر از فروشگاه‌های عرضه با واسطه است.

خریداران کلی و عمده انواع مختلف چسب نایلون و رنگ روغنی طلایی برای خرید بهترین محصول با مقرون به‌صرفه‌ترین قیمت، می‌توانند از طریق مرکز فروش آنلاین اقدام کنند. در نهایت بعد از بررسی تولیدات مختلف، محصول مورد نیاز خود را انتخاب نمایند.

 

قیمت عمده رنگ روغنی طلایی

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.