دانشمندی انگلیسی تلویزیون هوشمند ماهواره ای اختراع کرد که …

تلویزیون پلاس سامسونگ در بالای لیست ما از بهترین برنامه های تلویزیون هوشمند، باید برنامه تلویزیون پلاس سامسونگ باشد که پخش مستقیم تلویزیون رایگان بدون اشتراک را بدون اشتراک به شما ارائه می دهد.

تلویزیون سامسونگ فول اچ دی ۴۳  شبیه به گوش های خرگوش سال گذشته، تی وی پلاس تلویزیون رایگان را دوباره در منو قرار می دهد، و در حالی که تعدادی از کانال های محلی کلیدی را از دست داده است (که برای دریافت آن به یک آنتن داخلی (در برگه جدید باز می شود) نیاز دارید.

تعداد کانال‌های تخصصی بیشتری برای گیمرها، سرآشپزها، دوستداران موسیقی و موارد دیگر که مخاطبان خاص را در نظر می‌گیرند، همچنین، این واقعیت که روی هر تلویزیون جدید سامسونگ از قبل نصب شده است، دلیلی ندارد که آن را امتحان نکنید.

وقتی صحبت از سرویس‌های پخش آنلاین ویدیو به میان می‌آید، نتفلیکس از زمانی که تقریباً یک دهه پیش این مفهوم را ابداع کرد، استاندارد طلایی بوده است.

نتفلیکس علاوه بر داشتن مجموعه‌ای چشمگیر از نمایش‌ها و فیلم‌های تلویزیونی موجود، سرمایه‌گذاری زیادی روی تولیدات انحصاری خود از جمله Stranger Things، Sex Education، Black Mirror و Bojack Horseman انجام می‌دهد.

از نظر حجم محتوی، نتفلیکس بزرگترین سرویس پخش در سراسر جهان است، اگرچه تفاوت های قابل توجهی در محتوای موجود در بریتانیا و فروشگاه ایالات متحده وجود دارد – حتی اگر دیزنی پلاس ممکن است برخی از بهترین جواهرات را از آن خارج کرده باشد. کتابخانه

اگر در جریان پخش ویدیو تازه کار هستید، پس هیچ نقطه شروعی بهتر از برنامه تلویزیون هوشمند Netflix وجود ندارد – برای الهام گرفتن از بهترین برنامه های ما در Netflix دیدن کنید.

دیزنی پلاس سرویس پخش است که در آن می توانید فیلم های انیمیشن کلاسیک دیزنی، پیکسار، مارول، جنگ ستارگان و حتی محتوای فاکس قرن بیستم مانند سیمپسون ها را تماشا کنید.

دیزنی پلاس دارای محتوای اصلی از جنگ ستارگان، مارول و پیکسار است که آن را در موقعیت خوبی برای مقابله با بزرگترین رقبای خود مانند نتفلیکس و اپل تی‌وی پلاس قرار می‌دهد، Baby Yoda، The Mandalorian و شانس تماشای فیلم های مارول به ترتیب و این واقعاً تازه شروع است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.