خرید و فروش رنگ آلکیدی اکسید آهن

در دهه های گذشته  صنعت رنگ و پوشش پیشرفت شگرفی داشته است و تولیدات گسترده ای در زمینه رنگ صورت گرفته است که این تولیدات به طور کلی شامل دو دسته صنعتی و ساختمانی است.

رنگ های صنعتی و ساختمانی تفاوت زیادی با یک دیگر دارند که مهمترین آن تفاوت در کاربرد نهایی آن ها است. رنگ های صنعتی در محیط های صنعتی برای پوشش دهی و رنگ آمیزی محصولات صنعتی نظیر کپسول های LPG و CNG, بشکه ها، داربست ها، برج های مخابراتی و غیره کاربرد دارد اما از رنگهای ساختمانی برای رنگ آمیزی دیوارها و سقف خانه ها و زیبای آن استفاده می شود.

رنگ آلکیدی اکسید آهن نیز جزء رنگ های صنعتی به شمار می رود.

خرید و فروش رنگ آلکیدی اکسید آهن

کاربردهای رنگ آلکیدی اکسید آهن

کاربردهای رنگ آلکیدی اکسید آهن

رنگ های آلکیدی که به رنگ های روغنی نیز معروف هستند جزء رنگ هایی به شمار می روند که دارای براقیت بسیار خوبی می باشند و باعث می شود سطح رنگ شده زیبایی دو چندانی داشته باشد و همچنین این براقیت ثبات و ماندگاری طولانی مدتی دارد.

هدف اصلی از استفاده از رنگ های صنعتی آلکیدی و رنگ اکسید آهن حفاظت از وسایل و تجهیزات صنعتی در برابر عوامل مختلف محیطی نظیر شرایط جوی خورنده، رطوبت، تماس مستمر با آب، آتش سوزی، سایش مداوم و حلال های صنعتی می باشد.

از این رنگ ها برای رنگ آمیزی سازه های فلزی، تجهیزات کارخانجات،انواع ماشین آلات و همچنین سطوح خارجی انواع مخزن ها استفاده می کنند.

همچنین از این رنگ ها در رنگ کردن و پوشش دهی وسایل خانگی نظیر یخچال، ماشین لباسشویی و غیره استفاده می شود.

یک مورد دیگر استفاده از این رنگ ها در رنگ کردن و پوشش دهی اسباب بازی ها است زیرا رنگ های آلکیدی دارای براقیت مناسبی بوده و باعث جلب توجه کودکان به این اسباب بازی ها می شود.

خرید ارزانترین رنگ آلکیدی اکسید آهن

خرید ارزانترین رنگ آلکیدی اکسید آهن

تفاوت در خرید رنگ های صنعتی و رنگ های‌ ساختمانی در این است که رنگ های صنعتی در مقیاس بزرگ سفارش داده می شوند و مورد استفاده قرار‌ می گیرند اما رنگ های ساختمانی معمولا در مقادیر کم خریداری می شوند.

همان طور که گفتیم چون رنگ های صنعتی در مقیاس زیاد خریداری می شوند پس مسلما باید از جایی اقدام به تهیه آن کرد که از نظر قیمت مقرون به صرفه باشد.

کارخانه های تولیدی رنگ ها قیمت مناسبی دارند اما‌ همه به دلایلی نمی توانند مستقیما از این کارخانه ها رنگ مورد نیاز خود را تهیه کنند،این سایت با درنظر گرفتن این نکته رنگ های خود را به قیمت مناسب و ارزان در اختیار شما خریداران محترم قرار می دهد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.