خرید مستقیم رنگ پودری الکترواستاتیک ایرانی

یک گزینه جایگزین برای پوشش قطعات پلاستیکی یا فلزی، با ویژگی های فیزیکی برتر از رنگ های سنتی، رنگ پودری الکترواستاتیک ایرانی است. این لاک پینتوکو به عنوان رنگ پودری نیز شناخته می شود و برای دستیابی به یک پایان مقاوم و یکنواخت استفاده می شود. به دنبال استفاده از این رنگ هستید؟ جهت خرید مستقیم رنگ پودری الکترواستاتیک با ما تماس بگیرید.

خرید مستقیم رنگ پودری الکترواستاتیک ایرانی

ویژگی های رنگ پودری الکترواستاتیک ضد خش

ویژگی های رنگ پودری الکترواستاتیک ضد خش رنگ الکترواستاتیک ضد خش به لطف ذرات سازنده و فرایند الکترواستاتیکی که در آن وجود دارد، به طور موثر به قطعات می چسبد. از این رو ، بسیاری از مزایای نقاشی الکترواستاتیک محبوبیت امروزی آن را توضیح می دهد. از آنجا که نه تنها به این دلیل که با کیفیت پوشش می دهند ، بلکه موارد مختلفی نیز با تأثیر کم بر محیط زیست را ارائه می دهد.

چرا باید از رنگ الکترواستاتیک استفاده کرد؟

رنگ الکترواستاتیک از مواد معدنی ، رزین های مصنوعی ، مواد افزودنی ، مواد پرکننده ، رنگدانه ها و برخی از اجزای سخت کننده تشکیل شده است. این ویژگی ها آن را به یک رنگ خشک تبدیل می کند که برخلاف رنگ های معمولی مایع ، نیازی به اختلاط با حلال ها ندارد و بنابراین کارایی بیشتری در کاربرد آن دارد. بر اساس این جنبه و ویژگی های دیگر ، مزایای بی پایان را ارائه می دهد. که ما در هفت مزیت نقاشی الکترواستاتیک به طور خلاصه بیان خواهیم کرد:

کاربرد آسان
این رنگهای الکترواستاتیک آماده استفاده می شوند. خوب ، همانطور که قبلاً ذکر شد ، لازم نیست که آنها را با سایر اجزا مانند رنگ های معمولی رقیق کنید. یکی از این موارد روغن است که با کاتالیزورها مخلوط می شود. در حالی که دیگران به حلالهای مضر و طاقت فرسای بیشتری نیز نیاز دارند.

همه کاره است و هزینه ها را کاهش می دهد
این می تواند در زمینه ها و صنایع مختلف مانند خودرو و همچنین در بخش های تجاری ، بیمارستانی و برق مورد استفاده قرار گیرد. به همین ترتیب ، در محیط خانه هم در لوازم خانگی ، قفسه ها ، میزها ، کمد ها ، تخت ها ، توالت ها ، از جمله عناصر بی شماری که بیشتر در خانه وجود دارد. حتی در بخش کشاورزی نیز قابل استفاده است ، زیرا شامل استفاده از ماشین آلات سنگین است. که نه تنها می تواند با رنگ الکترواستاتیک پوشانده شود ، بلکه باعث محافظت در برابر عوامل آب و هوایی می شود. دستیابی به افزایش دوام ، در حالی که با نیاز به نگهداری کمتر هزینه ها را کاهش می دهید.

پایان عالی و چسبندگی عالی
با این رنگ الکترواستاتیک یک لایه صاف بدست می آید که به طور مساوی هر سطح را می پوشاند. فلزی ، پلاستیکی و حتی شیشه ای و سطوح دیگری که در پخت خود در برابر درجه حرارت بالا مقاومت می کنند. بنابراین ، چسبندگی آن به سطوح عالی است و بنابراین پوشش آن از کیفیت بالاتری برخوردار است. از طرف دیگر ، هنگام استفاده از این نوع رنگ ، فقط با یک لایه از آن ضخامت مورد نظر حاصل می شود. علاوه بر این ، در رنگ های متنوع و متنوع با جلوه های متنوع مانند: براق ، ساتن ، متالیک ، بافت و مات در دسترس است.

خشک شدن سریع و تمیز کردن آسان
این به لطف فن آوری خود به سرعت اعمال می شود ، که شامل اجزای دیگر مانند حلال ها نیست و بنابراین خشک شدن سریع است. از این رو ، لایه ها را می توان بدون انتظار طولانی مدت روی دیگران قرار داد ، زیرا وقتی یک قطعه رنگ می شود ، می تواند بلافاصله وارد اجاق شود و آماده شود. پس از اتمام ، ممکن است حداقل باقی مانده ای در اطراف یا روی پوست وجود داشته باشد که می تواند با خلا یا فقط با آب گرم تمیز شود.

قابل اشتعال نیست
از آنجا که نیازی به ذوب شدن با حلالها یا کاتالیزورها نیست ، رنگ الکترواستاتیک قابل اشتعال نیست. بنابراین ، هیچ مشکلی برای ایجاد آتش سوزی وجود ندارد و این موارد برای کسانی که آن را اعمال می کنند یا در محل خوابیده اند کاهش می یابد. از طرف دیگر ، هنگامی که با استفاده از این رنگ برنامه کاری تهیه می شود ، به لطف ایمنی تضمین شده در استفاده از این رنگ ، بیمه نامه ها کاهش می یابد.

پخش مستقیم رنگ پودری الکترواستاتیک ایرانی

پخش مستقیم رنگ پودری الکترواستاتیک ایرانی مجموعه ما اقدام به پخش رنگ الکترواستاتیک به صورت مستقیم و بدون واسطه نموده است. در همه جهان به صرفه ترین خرید، نوع بدون واسطه آن است. در کنار این محصولات ما از کیفیت بسیار بالایی نیز برخوردار اند. شما عزیزان می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون این رنگ، استعلام قیمت رنگ الکترواستاتیک، دریافت مشاوره رایگان و ثبت سفارش رنگ پودری با کارشناسان فروش ما تماس حاصل نمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.