خرید فوری رنگ اکریلیک جدید

رنگ اکریلیک جدید یکی از جدیدترین رنگ ها می باشد که با آب رقیق شده است. موقع زدن رنگ بدون بو و برای انسان و محیط زیست ضرر ندارد. این نوع رنگ طرفداران زیادی را به خود جلب کرده است. این رنگ با رنگ های پلاستیکی تفاوت دارد. رنگ پلاستیکی بعد از خشک شدن قابل شستشو با آب نیستند. ولی رنگ اکریلیک به راحتی با آب شسته می شوند. این نوع رنگها طول عمر بالایی دارند و به همین راحتی ها از بین نمی رود.

خرید فوری رنگ اکریلیک جدید

تاریخچه تولید رنگ اکریلیک جدید

تاریخچه تولید رنگ اکریلیک جدید در گذشته نقاشی ساختمان با رنگ های روغنی شیمیایی باعث مشکلاتی در نقاشان می شد، که با وجود بویی که از خود تولید می کرد باعث تنگی نفس و غیره در افراد ایجاد می کرد. امروزه تولید جدیدی در ساخت رنگ انجام دادند که بدون بو و مضر ، مقاومت بالا در برابر ساییدگی ها ، مفید بودن برای محیط زیست ، خشک شدن سریع ، عدم رطوبتی آن ، پوشاندن بالا کثیفی های سطوح عدم ایجاد حساسیت ، کپک نزدن رنگ به مروز زمان می باشد و با آب قاطی می شود. این رنگ در قدیم برای صنعت خودروسازی استفاده می شد. ولی امروزه در نقاشی ساختمان ها از آن بکار می برند. رنگ های روغنی چون برای محیط زیست مضر هستند، رنگ اکریلیک فروش زیادی در بازار دارد.

بدون بو و ایجاد حساسیت در افراد ، به راحتی با آب شسته می شود. در مقابل نور خورشید مقاومت بالایی دارد و رنگ آن از بین نمی رود. مواد اولیه ای که در ساخت این رنگ به کار برده شده از مرغوب ترین و با کیفیت ترین مواد می باشد. برای رنگ آمیزی روی سطح های گچی، سیمانی ، فلزی ، سطوح چوبی و غیره استفاده می شود. دو ساعت بعد از رنگ آمیزی خشک می شود. چسبندگی بالایی دارد. در استفاده از این رنگ هیچ نیازی به مواد نفتی مانند تینر ندارد. حتی برای خط کشی های جاده ها هم از رنگ اکریلیک استفاده می کنند.

پایین‌ترین قیمت رنگ اکریلیک

پایین‌ترین قیمت رنگ اکریلیک فروش رنگ اکریلیک در بازار به چند دسته تقسیم می شود، که عبارتند از : مات ، براق و نیمه براق هستند که هر کدام قیمت آنها با هم تفاوت دارد. هرچه رنگ براق تر باشد قیمت آن هم بالاتر است. خریدار براساس چیزی که می خواهد رنگ مورد نظر را انتخاب کرده و بعد خریداری می کند. هرچه مواد رزین استفاده شده در رنگ ، مواد اولیه که در ساخت آن به کار بردند، با کیفیت باشد، قیمت آن هم بیشتر است.

قیمت کلی رنگ هم بستگی به نوع رنگی دارد که مدنظرمان است. که معمولاً  از نوع روغنی ، پلاستیکی و اکریلیک است. امروزه پرفروش ترین رنگ در بازار رنگ اکریلیک می باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.