خرید عمده رنگ پودری الکترواستاتیک جدید

امروزه انواع مختلفی از رنگ ها در حال تولید می باشد و در صنعت رنگ سازی رنگ هایی با کیفیتهای متفاوتی در حال تولید و به بازار عرضه می‌شود از جمله رنگ هایی که مورد توجه رنگ کاران قرار گرفته است رنگ پودری الکترواستاتیک جدید می باشد که این رنگ را به صورت عمده خریداری می‌کنند و مورد استفاده قرار می‌دهند بسیار مقاوم بوده و از نمونه رنگهای که در بازار بسیار پیدا میشه و برای اسم شیشه‌ای معمولا به کار رفته میشه و مورد توجه رنگسازان عزیز قرار گرفته است

خرید عمده رنگ پودری الکترواستاتیک جدید

همه چیز درباره رنگ پودری الکترواستاتیک

همه چیز درباره رنگ پودری الکترواستاتیک این شیوه از رنگ‌آمیزی الکترواستاتیک متداول‌ترین شیوه در ایران است. در این روش ابتدا قطعه رنگ‌آمیزی شده و بعد در معرض گرما قرار می‌گیرد. روش پس گرما شیوه‌ای است که نسبت به دیگر شیوه‌های رنگ‌آمیزی الکترواستاتیک آسان‌تر بوده و آموزش دادن آن به افراد نیز راحت‌ تر خواهد بود. راه‌اندازی تجهیزات این نوع از رنگ‌آمیزی به نسب دیگر شیوه‌ها ارزان‌تر است. روش پس گرما هم به شیوه دستی و هم به روش اتوماتیک قابلیت اجرا دارد.

در هر دو مدل دستی و اتوماتیک سرعت خروجی آن بالا بوده و کیفیت رنگ آن نیز مطلوب است. این شیوه، رنگ‌آمیزی در نقاط دورافتاده و کم امکانات را میسر می‌کند، به کوره نیازی ندارد و به برق نیز نیاز ندارد چون کمپرسور آن دیزلی یا بنزینی است؛ اما باید در نظر داشت که رنگ‌آمیزی با روش مشعل پاش رنگی را ایجاد می‌کند که در برابر خراشیدگی و کندگی مقاوم نیست.

با توجه به اینکه در این شیوه، مرحله کوره حذف شده است . باز هم فرآیند رنگ‌پاشی در این روش سرعت پایینی دارد. در صورتی که بخشی از لایه رنگ از سطح جدا شود تمام لایه رنگی به صورت یکپارچه از سطح قطعه جدا خواهد شد. لازم به ذکر می باشد جهت استفاده از این روش نیاز به رنگ های تخصصی با زمان پخت کوتاه می باشد که خواص رنگ بهتری ایجاد کند. این روش برای قطعاتی که بسیار بزرگ و حجیم می باشد مناسب می باشد

فروش مستقیم رنگ پودری جدید

فروش مستقیم رنگ پودری جدید خرید رنگ پودری وارداتی الکترواستاتیک درجه یک در این سایت برای شما عزیزان به راحتی امکان پذیر است ارائه رنگ پودری در این سایت به راحتی انجام می‌شود و شما عزیزان میتوانید به این سایت مراجعه کنید و از جدیدترین رنگ الکترواستاتیک دیدن کنید و فروش رنگ پودری مورد نظر خود را انتخاب کنید و کیفیت آن نیز مطمئن باشید چون این سایت یکی از نمونه سایت های که از بهترین و با کیفیت ترین رنگ های موجود در بازار را دارد و به شما ارائه میدهد و شما نیز از کیفیت آن راضی خواهید بود و قیمت بسیار مناسبی نیز دارد .

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.