خرید عمده رنگ ساختمانی دودی

رنگ و شیشه ساختمان از جمله موارد زیباشناسی ساختمان می باشد که استفاده از آن جلوه خاصی به نمای داخلی و یا خارجی ساختمان می دهد و در بسیاری از موارد باعث پوشاندن برخی از عیوب و آلودگی های ساختمان می شود، یکی از رنگ های زیبای به کار رفته دودی می باشد، برای خرید عمده رنگ ساختمانی دودی می توانید از طریق این سایت و یا مراجعه به فروشگاه، آن را به صورت عمده و با قیمتی مناسب خریداری نمایید.

خرید عمده رنگ ساختمانی دودی

انواع مختلف رنگ ساختمانی دودی

انواع مختلف رنگ ساختمانی دودی رنگ از جمله مصالحی است که رابطه نزدیکی با روان شناسی افراد داشته و استفاده از رنگ های گرم و سرد می تواند در روحیه و ایجاد حس نشاط و شادی افراد نقش موثری داشته باشد.

رنگ ساختمان دارای ترکیب رنگ های مختلفی می باشد که یکی از آنها دودی می باشد که دارای انواع مختلفی بوده و سلیقه های زیادی را شامل می شود.

رنگ دودی طیف وسیعی دارا می باشد و از ترکیب رنگ سفید و مشکی حاصل می شود، انواع رنگ دودی که از این ترکیب به دست می آید بستگی زیادی به میزان استفاده از رنگ مشکی داشته و بر اساس آن شامل انواع مختلفی می شود.

از انواع رنگ دودی ساختمان می توان به دودی تیره، متوسط، کمرنگ، هایلایت، طوسی تیره و روشن اشاره کرد که استفاده از هرکدام باعث ایجاد جلوه خاصی به محیط شده و می تواند بسیار آرامش دهنده باشد.

رنگهای صنعتی ساختمان دارای انواع مختلفی می باشد که رنگ های دودی نیز در این دسته ها قرار می گیرد و از لحاظ جنس و کیفیت رنگ می توان به موارد زیر اشاره کرد.

رنگ اکریلیک، که جزو انواع انعطاف پذیر این محصولات می باشد و پایه اصلی فرمولاسیون آن آب می باشد، این نوع رنگ علاوه بر کاربرد ساختمانی در موارد زیادی نیز کاربرد دارد.

رنگ پلاستیکی که جزو نمونه های پر طرفدار می باشد و قابل شستشو بوده و رنگ آمیزی آن بسیار ساده و راحت می باشد.

رنگ روغنی که دارای انواع مختلف از براق تا مات بوده و ضد زنگ می باشد و برای رنگ آمیزی دیوار های داخلی بسیار مناسب است.

نمونه طرحدار که دارای طرفداران خاصی می باشد نیز بسیار زیبا بوده و استفاده از آن مخصوصا در اتاق خواب و یا اتاق کار باعث ایجاد تنوع و نشاط می شود.

همه این نوع رنگ ها دارای ترکیب رنگ های بسیار زیادی می باشند که رنگ دودی به عنوان یکی از اصلی ترین این نوع رنگ ها محسوب می شود.

قیمت جدید رنگ ساختمانی دودی

قیمت جدید رنگ ساختمانی دودی قیمت کلی رنگ روغنی بستگی به عوامل زیادی از جمله، نوع خرید، نوع رنگ، میزان سفارش، نوسانات بازار و عوامل متعددی دارد که بر اساس آنها قیمت نهایی اعلام می شود.

اگر قصد خرید رنگ دودی ساختمان را دارید می توانید با تماس با کارشناسی فروش ما نوع رنگ خود را انتخاب کرده و با دادن اطلاعات لازم از قیمت جدید رنگ ساختمانی دودی آگاهی یابید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.