خرید عمده رنگ تمام پلاستیک مات ساختمان

رنگ تمام پلاستیک مات ساختمان:

رنگ پلاستیک رنگی بسیار پرکار برد و قدیمی است. در این مطلب می خواهیم در مورد ویژگی های رنگ پلاستیک و مزایا و معایب این نوع از رنگ ساختمان  باهم صحبت کنیم.

خرید عمده رنگ تمام پلاستیک مات ساختمان

ویژگی رنگ تمام پلاستیک مات ساختمان

ویژگی رنگ تمام پلاستیک مات ساختمان ویژگی رنگ پلاستیک:

رنگ مات ساختمان

از ویژگی های رنگ های پلاستیک می توان به موارد زیر اشاره نمود:

رنگ تمام پلاستیک مات  با چسبندگی عالی و قلم خوری مناسب به سادگی قابل اجرا است. این محصول مقاومت بسیار بالایی در برابر شستشو دارد. این رنگ را می توان به راحتی با آب رقیق کرد و دارای قدرت پوشانندگی بالایی است و به سرعت خشک می شود.رنگ تمام پلاستیک برای محیط های بهداشتی و حساس مانند بیمارستانها و مهد های کودک به دلیل نداشتن بوی نامطبوع بسیار مناسب است. از این نوع رنگ برای سطوح آجری، سیمانی، بتونی،گچی و چوبی می توان استفاده کرد.

رنگهای پلاستیکی، اجرای بسیار راحت و کم دردسری دارن و هزینه ی اجرای آنها هم پایینه، بنابراین اگر می خواهید منزل خودتان رو با فاصله های زمانی کوتاه مدت رنگ آمیزی کنید، می توانید از این رنگ استفاده کنید

اگر رنگ پلاستیکی با قلم اجرا بشه، رد قلم برروی سطح باقی می مونه، این مساله باعث می شه که بعضی از افراد تمایلی به استفاده از قلم برای رنگ آمیزی نداشته باشند.

برای رنگ آمیزی رنگ پلاستیک می شه از غلتک و پیستوله هم استفاده کرد. وقتی از غلتک و پیستوله برای رنگ آمیزی پلاستیک استفاده می شه، رنگ حالت مخملی پیدا می کند و باعث زیبایی سطح می شه.

رنگ های پلاستیک با اینکه جزو رنگ های قدیمی به حساب میان، اما هنوز کاملاً منسوخ نشده و کاربرد دارن. البته کاربرد و میزان استفاده از رنگ های پلاستیک کاهش پیدا کرده اما کاملا از بین نرفته و کاربرد حداقلی خودش رو حفظ کرده. بیایید باهم بررسی کنیم و ببینیم رنگ های پلاستیک چه مزایا و معایبی دارند که باعث شده کاربردش کمتر بشه اما در میزان حداقلی باقی بماند.

رنگ پلاستیک جزء رنگ های ارزان موجود در بازار است. اجرای این رنگ تقریباً به اندازه ی نیمی از اجرای رنگ روغن و اکریلیک نیازمند بودجه است. بنابراین برای افرادی که زود به زود منزل خودشان رو رنگ آمیزی می کنند، می تواند رنگ مناسبی باشد.

رنگ های پلاستیک در زمان خیلی کمی اجرا شده و به علت اینکه پایه آب هستند، خیلی زود خشک می شوند. بنابراین زمانی که شما محدودیت زمان دارید، می تواند یکی از گزینه هاتان برای رنگ آمیزی منزل، استفاده از رنگ های پلاستیک باشد.

رنگ های پلاستیک به دلیل اینکه مات هستند، موجها و ایراد های مربوط به گچ کاری سطح رو به خوبی پوشش داده و آنها رو نشان نمی دهند.

رنگ پلاستیک یک رنگ پایه آبه و برای حل کردن اون نیاز به حلال های نفتی وجود ندارد،حلال های نفتی برای محیط زیست مضر هستند.

تفاوت قیمتی خرید جزئی و عمده رنگ تمام پلاستیک

تفاوت قیمتی خرید جزئی و عمده رنگ تمام پلاستیک

  • قیمت رنگ پلاستیک:

قیمت رنگ پلاستیک مات به ترتیب قیمت از جلو درب کارخانه /قیمت فروش عمده با احتساب مالیات ۹%/قیمت فروش به مصرف کننده با مالیات ۹%

همه قیمتها به ریال می باشد:

۱_۴۰۰سی سی:۴۵۰۰۰/۵۰۵۰۰/۵۶۰۰۰

۲_کوارت:۱۰۹۰۰۰/۱۲۲۰۰۰/۱۳۵۰۰۰

۳_گالن:۴۷۵۰۰۰/۵۳۴۰۰۰/۵۹۲۰۰۰

۴_۲/۵ گالن:۱۱۷۱۰۰۰/۱۳۱۲۰۰۰/۱۴۵۲۰۰۰

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.