خرید رنگ پلاستیک قابل شستشو در تهران

رنگ پلاستیک قابل شستشو از انواع رنگهایی مقاوم در برابر آب هستند که از گذشته تا کنون به دلیل قیمت پایین تر از رنگ روغنی و کیفیت آن نسبت به رنگ های گچی مورد استقبال قرار گرفته است .بهتر است هر مصرف کننده این رنگ را شخصا  از مراکز فروش تهیه کند تا در هزینه ها صرفه جویی شود.

خرید رنگ پلاستیک قابل شستشو در تهران

شیوه شستشو رنگ های پلاستیکی مرغوب

شیوه شستشو رنگ های پلاستیکی مرغوب رنگ های پلاستیک به هر میزان که مرغوب باشند  باز هم  غیر قابل شستشو هستند و اگر آنها را بشوییم ظاهر بدی پیدا می کنند و مجددا نیاز به رنگ کردن و هزینه دوباره برای رنگ دیوار خواهیم داشت،به این خاطر است که رنگ پلاستیک را بیشتر در سقف به کار می برند تا از لک و کثیفی بیش از حد به دور بماند.

حلال رنگ پلاستیک آب است و اگر دیواری که رنگ پلاستیک شده خیس شود رنگ دیوار رفته و زیبایی خود را از دست می دهد.

پس بهتر است برای تمیز کردن دیوارهایی با رنگ پلاستیکی، هفته ای یک بار با دستمال کاملا خشک غبار و کثیفیها را پاک کنیم تا آلودگیها به خورد دیوار نرود یا به اصطلاح عامیانه چرک مرده نشود‌‌.

یا در نوع مرغوب تر این رنگها که به رنگ روغنی نزدیک تر می باشند ،می توانیم دستمال را کمی مرطوب کنیم و بدون فشار و کاملا آهسته به دیوار بکشیم باید توجه کنیم که رنگ پلاستیکی به کار برده شده از چه سطح مرغوبیتی برخوردار است،یکی از نشانه های رنگ پلاستیکی مرغوب درخشش اندک آن است که نسبت به رنگ پلاستیکی معمولی دارد.

این تنها روش تمیز کردن این دسته از رنگها است .

در هر صورت بهتر است رنگ های پلاستیکی را نشوییم و از روش ذکر شده برای تمیز کردن دیوار رنگ شده با رنگ پلاستیکی استفاده کنیم.

قیمت روز رنگ پلاستیک قابل شستشو

قیمت روز رنگ پلاستیک قابل شستشو قیمت روز رنگ قابل شستشو پلاستیکی نیز مانند تمام محصولات دیگر به نوسانات بازار در کشور ،قیمت ارز،و اقتصاد بستگی دارد.

ناگفته نماد که کیفیت رنگ پلاستیکی که توسط شرکت های مختلف به بازار عرضه می شوند نیز در قیمت آنها موثر است البته رنگ پلاستیک قابل شستشو در میان رنگها با قیمتی پایین تر و کیفیتی قابل ملاحضه تولید شده که همین  مزیت به رونق بازار فروش این رنگ افزوده.

رنگ های پلاستیکی همانند سایر رنگها در وزنها رنگها و مرغوبیت گوناگون و همچنین بسته بندی های ساده و به صورت عمده یا تکی به فروش می رسند که در قیمت آن موثر است.

خریدارانی که به دنبال صرفه اقتصادی در خرید خود هستند می توانند رنگ پلاستیکی را از فروشگاه های اینترنتی یا بازار فروش  با قیمت مناسب و تنوع در رنگها و برند های مختلف تهیه کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.